Lala Kent në 'Nightmare' Bashkë Prindërimi me ish Randall Emmett

Klea

Lala Kent në ‘Nightmare’ Bashkë Prindërimi me ish Randall Emmett

Kur u shfaq premierë sezoni 11 i Vanderpump Rules, fansat e mësuan këtë Lala Kent ishte ende e përfshirë në një betejë për kujdestarinë me babin e saj të vogël, Randall Emmett. Ai nuk pranoi t’i jepte kujdestarinë e plotë Lalës, gjoja sepse nuk donte që vajza e tyre, Ocean Kent Emmett, të shfaqej në emision.

Në vitin 2021, Lala e goditi Randall në bordurë. Por ajo ende po lufton me të në gjykatë për paraburgimin. Lala dëshiron të thotë fjalën e fundit për arsimimin dhe shëndetin e vajzës së saj. “Ana e tij është kaq kaotike dhe nuk e shoh zgjidhjen së shpejti”, tha Lala. Avokati i Randall iu përgjigj komenteve të Lalës. “E gjithë kjo është e pavërtetë dhe ne nuk po e komentojmë më tej.”

Lala tha se bashkë-prindërimi me Randall është i vështirë

Lala ishte e ftuar në Watch What Happens Live dhe ajo ndau disa informacione shtesë rreth udhëtimit të saj prindëror me Randall. “Si po shkon bashkëprindërimi me Randall?” e pyeti mikpritësi Andy Cohen.

“Nuk eshte. Po. Është thjesht një makth”, u përgjigj Lala. “Dhe a i keni të gjitha dokumentet tuaja të zgjidhura me të?” Pyeti Andi. “Jo. Nuk kam asgjë të zgjidhur,” u përgjigj prezantuesi i podcast-it Give Them Lala. “Ai po përpiqet të vijë për mua,” shtoi ajo dhe la të kuptohet se ai ishte në kërkim të parave të saj. Por mos u shqetësoni – të gjitha të ardhurat e Lalës nga mallrat “Dërgoji Darrell” janë të sigurta.

Lala është fokusuar edhe tek e ardhmja e familjes së saj. Ajo ka vendosur t’i japë Ocean një vëlla, por nuk dëshiron të presë për një partner të jetës. “Nuk do të luaj kumar që të kem fëmijën tim. Dhe thjesht nuk mendoj se të gjesh një partner dhe të biesh në dashuri me dikë ka të bëjë me sjelljen e një fëmije në botë”, shpjegoi Lala.

Pra, Lala po ndjek inseminimin intrauterin, i quajtur ndryshe edhe IUI. Kjo procedurë përfshin vendosjen e spermës brenda mitrës. Lala e quajti procedurën “seks shkencor”. Pas ferrit të kujdestarisë që po kalon Lala tani, e kuptoj pse ajo dëshiron të jetë prind solo.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules transmetohet të martën në mbrëmje në Bravo në 8/7c.