Lala Kent mendon se Tom Schwartz është 'i tmerruar' prej saj

Klea

Lala Kent mendon se Tom Schwartz është 'i tmerruar' prej saj

Ylli i Vanderpump Rules Lala Kent dhe Tom Schwartz mund të jenë miq të mirë, por ajo mohon që lidhja e tyre të shkojë më tej.

Kur një fans sugjeroi se Schwartz “e do fshehurazi”, Lala e gjeti idenë qesharake. Asistentja e saj, Jessica Walter, tha se ajo gjithashtu i ka marrë ato atmosfera. Por Lala thjesht qeshi me mundësinë e ndonjë romance mes saj dhe pronarit të Schwartz dhe Sandy.

“Ju të gjithë po pengoheni,” tha ajo. “Unë mendoj se Schwartzy është i tmerruar nga unë.” Oh, ai është i frikësuar nga Lala. Të frikësuar. te. Vdekja.

Thjesht një mik i mirë

Në një edicion të Ditës së Nënës në vitrinën e saj në Amazon Live, ylli i Pump Rules foli për miqësinë e saj me Schwartz-in dhe tha se ai gjithmonë “ka qenë vërtet i sjellshëm” me të.

“Sa herë që vjen përvjetori i vdekjes së babait tim, ai gjithmonë dërgon mesazhe. [My daughter] Ditëlindja e Oqeanit, ai shkruan mesazhe. Ai më mori një byzylyk shumë të lezetshëm që thotë emri i Ocean-it, “tha ajo.

“Ai thjesht e zgjat dorën në momente kur, si për shembull, edhe njerëzit e tjerë me të cilët jam afër nuk do ta shtrinin dorën, dhe ai e bën atë”, shtoi Lala. Kush e dinte që Tom Schwartz mund të ishte kaq i zhytur në mendime?

Një fans pyeti: “Duhet të jem i vërtetë. Si u ndjeve vërtet kur Schwartzy i lyente flokët platin?”

“Nuk më pëlqeu”, pranoi krijuesi i Give Them Lala. “Isha sikur, 'Duhet ta lajmë me shampo ngjyrë vjollce ose diçka tjetër… Kjo nuk është një pamje e mirë.' Ishte si ari tunxhi. Nuk më pëlqeu. Kur ai u kthye në ngjyrë kafe, unë jam si, “Mirë, ju dukeni shumë mirë”.

“Ai duket mirë, kohët e fundit,” vazhdoi nëna e njërit prej tyre. “Në Instagram duket sikur ka punësuar një stilist. Ai etiketoi një stilist sot.”

Një komentues tjetër pyeti: “Kam dëgjuar [Schwartz] ka një bukuroshe të re. A eshte e vertete?” (A nuk i referohet normalisht fjala “e bukur” një mashkulli? Kjo është thjesht e sikletshme.)

“E kam dëgjuar të njëjtën gjë”, u përgjigj Lala. “Unë mendoj se ai e konfirmoi këtë duke thënë se 'e dashura' e tij e veshi atë për ribashkim. Edhe ajo është e re. Kam dëgjuar se ajo është, si, 24. Mirë për [him]!”

Vanderpump Rules transmetohet të martën në 8/7c në Bravo.