Lala Kent jep një përditësim mbi marrëdhënien me kapitenin Jason

Klea

Lala Kent jep një përditësim mbi marrëdhënien me kapitenin Jason

Në BravoCon 2023, të gjithë sytë ishin drejtuar Kapiten Jason Chambers. Ne nuk mund t’i hiqnim sytë prej tij dhe as trimat. Kapiteni i Below Deck Down Under ishte djaloshi numër një dhe të gjithë donin ta shihnin atë të përputhej me dikë.

Në fund të fundjavës, dukej si ylli i Vanderpump Rules Lala Kent ishte zonja me fat. Dyshja pozuan së bashku në BravoCon dhe u përhapën thashethemet se të dy mund të lidheshin. Me sa dimë, kjo nuk ka ndodhur kurrë, por a janë të dy ende në kontakt?

Lala së fundmi dha një përditësim për marrëdhënien e tyre me Bravo’s Daily Dish, dhe për fat të keq për ata që ishin në kërkim të çiftit, duket se çdo shkëndijë mund të jetë zbehur.

A po flasin ende kapiteni Jason Chambers dhe Lala Kent?

Sipas Lalës ajo dhe kapiteni janë ende në kontakt! Por, nuk duket sikur ata do të dalin në një takim së shpejti. Lala tha se ajo thjesht nuk është e interesuar të takohet tani. Plus, fakti që kapiteni Jason jeton në një kontinent krejt tjetër ndoshta nuk është gjithashtu një ndihmë për të ndezur një romancë.

“Ne komunikojmë përmes Instagramit. Nëse ai poston diçka, unë them: “Ha, kjo është shumë e bukur”. Por jo”, shpjegoi Lala. “E dini, unë mendoj se ai është shumë i pashëm, siç bëjnë shumë njerëz. Ai është pak më i vjetër se unë. Ai jeton diku shumë shumë larg meje. Dhe koha është gjithçka me një marrëdhënie, dhe unë thjesht nuk jam plotësisht aty. E di që jam një i çuditshëm.”

Aktualisht, Lala tha se fokusi i saj kryesor është të rrisë vajzën e saj dhe të vazhdojë të ndërtojë karrierën e saj. Ajo nuk ka kohë për t’u kapur në një situatë. Lala tha se, ndryshe nga kolegët e saj të VPR, ajo nuk e sheh nevojën për të hyrë në një lidhje pasi është beqare për një minutë.

“Unë mendoj se nëse do të doja vërtet një partner tani, atëherë do të shkoja dhe do të përpiqesha ta bëja këtë,” tha ajo. “Por ne po lulëzojmë, po lëvizim, po dridhemi, po krijojmë një perandori, kemi një fëmijë… vetëm të gjitha gjërat e mira, të gjitha gjërat vërtet, vërtet argëtuese që ndodhin.”

Pra, është e keqe që nuk ka një lidhje dashurie mes kapitenit Jason dhe Lalës. Por lajmi i mirë është, kjo do të thotë se ai është ende beqar.

Ndërkohë, single AF Lala do të rikthehet në ekranet tona së shpejti kur Vanderpump Rules të rikthehet për Sezonin 11, më 30 Janar në 8/7c në Bravo.