Lala Kent i përgjigjet thashethemeve se ajo ka blerë pronë në luginë - çaj realiteti

Klea

Lala Kent i përgjigjet thashethemeve se ajo ka blerë pronë në luginë – çaj realiteti

Është Lala Kent duke parë një vend Lugina? Fakti që ajo sapo bleu një shtëpi në luginën e San Fernando, patjetër që e bën të duket kështu. Megjithatë, ylli i Vanderpump Rules është i bindur se nuk është kështu. Lala e bëri të qartë në një episod të fundit të podcast-it të saj, Give Them Lala, se blerja e saj e fundit e pasurive të paluajtshme nuk ishte mënyra e saj për të hedhur kapelen e saj në ring për sezonin 2 të The Valley. Ajo nuk është se të dëshpëruar.

Banori më i ri i Luginës

Sigurisht, të gjithë sytë janë te kasti i VPR pasi sezoni 11 po mbyllet dhe e ardhmja mbetet e pasigurt. Burime pranë prodhimit pohojnë se sezoni 12 po ndodh. Nëse njerëz si Lala apo Scheana Shay do të jenë apo jo pjesë e kastit duhet të përcaktohet. Megjithatë, Lala tha se nuk bleu një shtëpi në Luginë për të rritur shanset e saj për të zbritur në emision.

“Më lejoni të jem shumë i qartë”, tha Lala. “E bleva shtëpinë time në luginë sepse ishte gjithçka që mund të përballoja. Do të më pëlqente të isha në apartamentet e Beverly Hills, kurvë, por nuk mund ta përballoj ende…

Ajo vazhdoi, “Unë nuk u zhvendosa në luginë sepse dua të jem në Luginë. U transferova atje sepse kjo ishte ajo që mund të përballoja.”

Ky është një justifikim i arsyeshëm. Të gjithë e dimë se pasuritë e paluajtshme nuk janë të lira, dhe blerja e një shtëpie kudo është një vepër në vetvete. Por, edhe nëse Lala donte një vend në The Valley falë kodit të saj të ri postar, është e paqartë nëse dikush në kast e dëshiron vërtet atë atje.

Për shembull, Jax Taylor kohët e fundit tha në podkastin e tij se ai nuk mendon se më shumë alume VPR duhet të kalojnë në The Valley. Ai argumentoi se do të ishte e padrejtë ndaj kastit të The Valley. Pra, ndoshta është mirë që lëvizja e Lalës ishte thjesht një rastësi.