Lala Kent i përgjigjet komenteve 'të thella' të Kristen Doute rreth grindjes së tyre

Klea

Lala Kent i përgjigjet komenteve ‘të thella’ të Kristen Doute rreth grindjes së tyre

Një mosmarrëveshje shumë e çuditshme po ndodh mes tyre Lala Kent dhe Kristen Doute që ka pak ose aspak të bëjë me rregullat e Vanderpump. Ajo që ka të bëjë është me perceptimin e Lalës se Kristen nuk e kishte shpinën dhe me këtë hipokrizia po Fluturon.

Në thelb, Lala është e çmendur sepse Kristen ishte në një podcast dhe nuk iu afrua Lalës kur pati një bisedë rreth Randall Emmett. Tani Lala është mërzitur, por Kristen që atëherë ka kërkuar falje për çdo të vogël. Nuk është mjaft e mirë për mamin e Ocean-it, gjë që është e çuditshme duke marrë parasysh pakënaqësitë e saj ndaj të tjerëve. Ylli i Pump Rules trajtoi grindjen me Kristen në Watch What Happens Live.

A ka mbaruar Lala me Doute?

Kristen nuk duhet të presë një buqetë grimi me trëndafila nga Lala, sepse ajo ka të drejtë. Por a është ajo? Ndërsa Lala dëshiron që të gjithë të hipin për të pavarësisht se çfarë, ajo është pak e dobët kur bëhet fjalë për besnikërinë.

Mos harroni, kjo është e njëjta grua që kërcënoi se do të largonte këdo në jetën e saj që ende komunikonte me Randall. Ajo është gjithashtu e njëjta grua që “u afrua” Rachel Leviss pas ribashkimit të sezonit 10. Por ju e dini, ajo që është në rregull për disa nuk është në rregull për të gjithë në botën e Lalës.

Në WWHL, një fans e pyeti Lalën nëse e kishte dëgjuar mendimin e Kristen për mosmarrëveshjen e tyre. Për kontekstin, në podkastin e Kristen, ajo i kërkoi falje Lalës dhe madje përmendi se nuk po i kushtonte plotësisht vëmendje bisedës sepse ishte “e rraskapitur”. Në atë kohë, Kristen ishte shtatzënë, por fatkeqësisht më vonë pësoi një abort.

Lala tha: “Në fakt mendova se podkasti i saj ishte shumë i thellë. Ajo tha: “Nëse Lala do të kujdesej për miqësinë, ajo do të kishte kontaktuar me mua”. Dhe nëse do të më interesonte miqësia, do të kisha arritur tek ajo dhe nuk e bëra.”

Kristen duhet ta mbajë mend këtë nëse VPR anulohet sepse Rachel u kthye dhe tanket e sezonit. Ajo do të luajë në The Valley së bashku me Jax Taylor dhe nëse Lala ka nevojë për një koncert, ajo do të rikthehet në Doute brenda një kohe të shkurtër.

Mbani në mend, Lala është i njëjti person që mbrojti Tom Sandoval në BravoCon mes “besnikërisë” së saj ndaj Ariana Madix, kështu që fjalët e saj në Kristen janë një zgjedhje e plotë. Është një gjë të presësh përkushtim nga miqtë, por ajo mund të dëshirojë të fillojë të praktikojë atë që predikon.

Rregullat e Vanderpump vazhdojnë çdo të martë në orën 20:00/ET në Bravo.