Lala Kent

Klea

Lala Kent hedh hije ndaj ish Randall Emmett pas vendimit për të përdorur donatorin e spermës për foshnjën e dytë

Lala Kent hedh hije ndaj ish Randall Emmett pas vendimit për të përdorur donatorin e spermës për foshnjën e dytë

Lala Kent i hodhi hije ish të fejuarit të saj, Randall Emmett, ndërsa bisedonte me fansat për shtatzëninë e saj gjatë një seance të martën në Amazon Live. Të Rregullat e Vanderpompës Ylli shpjegoi pse vendosi të përdorte një dhurues sperme për të konceptuar fëmijën e saj të dytë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë.

“Pjesa më e mirë për babin tim të vogël është se ai nuk ekziston. Unë kam qenë mjaft i hapur për dëshirën që të kem vërtet kontroll të plotë – mendoj jo fëmijën tim, por ta kem atë rreth meje gjatë gjithë kohës”, tha ylli i Bravo të martën.

Lala Kent

33-vjeçarja pranoi se “kaloi një kohë vërtet të vështirë” pas ndarjes nga producenti i filmit, në tetor 2021. Ajo shtoi se kishte qenë e vështirë të bëheshin bashkë prindër vajzën e tyre 3-vjeçare, Ocean, me ish-i i saj.

“Unë do të them, zemra ime do të jetë gjithmonë e gatshme. Unë besoj në dashuri. E di që do ta gjej sërish dashurinë, por për mua, fëmija im nuk do të jetë më i rrëmbyer”, shpjegoi ajo. “Nuk dua ta ndaj më fëmijën tim. Është diçka që e kam përjetuar dhe refuzoj ta përjetoj përsëri.”

Randall Emmett

Prezantuesja e podcast-it “Give Them Lala” tregoi se ndërsa ajo “nuk priste kurrë” të rriste fëmijët e saj si nënë beqare, si nëna dhe vëllai i saj kanë qenë pranë për ndihmë dhe mbështetje.

“Unë gjithmonë them se po rrit vajzën time Ocean dhe do ta rris këtë fëmijë të ri me nënën time. Nëna ime është një ndihmë e jashtëzakonshme dhe ajo ndihmon bashkëprindin”, tha ajo.

Lala Kent

Lala me hije Emmett52 vjeçe, ndërsa vazhdonte të përshkruante dinamikën e saj jokonvencionale të familjes.

“Mund të mos duket normale për shumicën e njerëzve, por Oqeani dhe ky fëmijë, ata do të jenë të rrethuar nga kaq shumë dashuri, dhe unë mendoj se fjala ‘baba’ është një nder dhe një privilegj, dhe kjo fjalë nuk është vetëm diçka që duhet dhënë”, tha ajo.

“Ka kaq shumë burra në jetën e Ocean-it që do të jenë në jetën e kësaj foshnjeje që me të vërtetë kanë marrë rolin e një babai.”

Lala Kent

Ylli i realitetit hyri në Instagram të dielën për të njoftuar se ishte shtatzënë me fëmijën e saj të dytë.

“Po zgjeroj podin tim,” shkroi ajo një foto bardh e zi të Oqeanit duke parë gungën e zhveshur të nënës së saj.

Lala Kent

E shkuara dhe e tashmja “Rregullat e Vanderpump” uruan personalitetet Lala në seksionin e komenteve të postimit, siç ndodhi Emmett ish-gruaja, Ambyr Childers. Emmett dhe Childers ndajnë dy vajza së bashku.

Lala Kent

Lala ndërpreu fejesën e saj trevjeçare me Emmett pasi ai dyshohet se u kap duke e tradhtuar ndërsa ishte jashtë qytetit. Që atëherë ish-të kanë luftuar për kujdestarinë e vajzës së tyre.