Lala Kent dhe kapiteni Jason Chambers do të ishin një ndeshje e mirë

Klea

Lala Kent dhe kapiteni Jason Chambers do të ishin një ndeshje e mirë

Fansat e Bravo e kanë supozuar prej kohësh këtë Lala Kent nga Rregullat e Vanderpompës dhe Kapiten Jason Chambers nga Poshtë Deck Down Under do të ishte mirë për njëri-tjetrin në mënyrë romantike. Prandaj, shikuesit u emocionuan kur dy Bravolebët u takuan në BravoCon 2023 në Las Vegas dhe shkrepën disa foto dhe video flirte së bashku.

Ashtu si shikuesit e tjerë të Bravo, ne ishim të emocionuar kur i pamë të dy duke u shoqëruar, pasi ne gjithashtu mendojmë se ata do të bënin një çift të mrekullueshëm. Le të hedhim një vështrim të disa prej arsyeve kryesore pse.

Ata të dy kanë qenë të përfshirë në “Ana e djathtë” e skandaleve të anëtarëve të tjerë të kastit

(Foto nga Nicole Weingart/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Tifozët lavdëruan kapitenin Jason në Sezonin 2 të Below Deck Down, kur ai pushoi bosun Luke Jones për sjellje të pahijshme seksuale, pasi bosun hyri në kokat e Margot Sisson pa pëlqim. Rrjedhimisht, Jason shkarkoi edhe një tjetër anëtare të kastit, Laura Bileskalne, për komentet e saj të papërshtatshme në lidhje me incidentin. Duke pushuar këta anëtarë të ekuipazhit, Jason tregoi se nuk toleronte sjellje të pahijshme seksuale ose këdo që e trajtoi incidentin me lehtësi.

Edhe pse skenari krejt i ndryshëm, Lala Kent në dukje qëndroi në anën e Ariana Madix gjatë Scandoval. Ariana thuhet se gjeti një video seksualisht eksplicite të Rachel Leviss në telefonin e partnerit të saj afatgjatë Tom Sandoval. Rachel i dërgoi të gjithë kastit të Pump Rules një letër duke kërkuar që ta fshinin videon pasi ajo e bënte të dukej keq. Për këtë, Lala u përgjigj në mënyrë të famshme “Dërgoje Darrell!” në një video të fshirë në Instagram. Me këtë deklaratë, Lala kërkonte që Rasheli t’i dërgonte çdo kërkesë ligjore avokatit të saj, Darrell Miller, dhe ta linte jashtë saj. Lala e ka quajtur Tomin “sociopat”, është mik me Arianën edhe sot e kësaj dite.

Fansave u pëlqeu përgjigja e Lalës ndaj letrës së Rashelit. Ylli i Pump Rules u pa në BravoCon duke shitur xhup me ngjyrë vjollce të ndezur “Send It To Darrell”. Shumë shikues u rreshtuan me padurim për të blerë një për ta veshur gjatë gjithë eventit. Me pak fjalë, si Kapiteni ashtu edhe Lala nuk janë të panjohur për përfshirjen në skandale. Megjithatë, të dy janë përfshirë në situata të tilla në një mënyrë që teleshikuesit e Bravo e kanë vlerësuar.

Kapiteni Jason dhe Lala janë të dy prindër beqarë

(Foto nga Andrew J Cunningham/Getty Images)

Në episodin e parë të Sezonit 2 të Below Deck, kapiteni i dashur Jason zbuloi në një rrëfim se ai ka një vajzë të vogël, Saskia, të cilën ai e bën bashkë-prindër me ish-in e tij. Në rrëfim, Jason shpjegon se ai ende ka një biznes me ish-in e tij, por ata nuk janë më bashkë.

Në mënyrë të ngjashme, Lala është gjithashtu një prind i vetëm i vajzës së saj, Ocean Kent, të cilën e kishte me ish të fejuarin e saj, Randall Emmett. Përpara se Ocean të lindte në vitin 2021, kur Lala ishte ende me Randall, Lala vepronte si njerkë për fëmijët e Randall.

Të jesh prind është një gjë, por të jesh prind i vetëm është padyshim tjetër. Njerëzit që nuk janë prindër të vetëm mund ta kenë të vështirë të kuptojnë të gjitha nuancat që vijnë së bashku me të. Fakti që Jason dhe Lala janë të dy prindër beqarë është një arsye e madhe pse ata do të ishin një ndeshje e mirë për njëri-tjetrin.

Ka qartësisht kimi mes të dyve

Të dy Lala dhe Kapiteni u panë në BravoCon duke bërë foto flirte së bashku. Lala ka postuar një foto në të cilën shihet duke u përqafuar me kapitenin me dorën në gjoks. Për më tepër, ylli i Vanderpump Rules ndau një video në Story-n e saj në Instagram, në të cilën ajo po rregullonte thembrën e saj, dhe më pas ngriti sytë dhe pa kapitenin Jason dhe i tha që të vinte në ndihmë. Me një buzëqeshje, kapiteni iu afrua Lalës për ta ndihmuar. Lala i shkroi historisë: “Unë gjithmonë marr atë që dua”. Mirë, Lala, të shohim!

Për më tepër, shefja Stew Aesha Scott nga Below Deck Down Under tha në një intervistë për US Weekly se ajo mendonte se Lala dhe Jason duhet patjetër të mblidheshin së bashku, sepse mund të “ishte paksa e frikshme”. Jason tha, “Freaky’s mirë!”, në përgjigje. Nuk jemi të sigurt se çfarë do të ndodhë saktësisht me këta të dy, por padyshim jemi të ngazëllyer për ta zbuluar.