Lala Kent dhe Ariana Madix 'janë të mira' pavarësisht thashethemeve për grindje

Klea

Lala Kent dhe Ariana Madix ‘janë të mira’ pavarësisht thashethemeve për grindje

Tifozët e Vanderpump Rules ishin të shqetësuar kur qarkulluan thashetheme se gjithçka nuk ishte mirë mes tyre Ariana Madix dhe Lala Kent. Pasi u publikua lajmi se Tom Sandoval e tradhtoi Arianën me shoqen e saj Rachel Leviss, askush nuk e mbështeti Arianën më shumë se Lala. Ajo ishte e pamëshirshme, madje duke e krahasuar Sandovalin me ish-in e saj, Randall Emmett.

Lala kapi pak nxehtësi pasi u përqafua me Sandoval ndërsa xhirimet për sezonin 11 po vazhdonin. Dhe gjatë panelit të Rregullave të Pompës në BravoCon 2023, Sandoval u boshatis pa mëshirë. Jo një tronditës.

Por çfarë ishte një tronditje e plotë? Lala duke e mbrojtur atë. Ajo tha, “Në një mënyrë të çuditshme, të çuditshme, nuk e di nëse është respekt, por meqë të gjithë e urrenin vërtet Tomin, ai prapë dilte jashtë, vazhdonte të performonte shfaqje, ai ulet para jush duke u sharë. Nëse do të isha në pozicionin e tij, do t’ju thosha të dilni të ziheni, “shtoi Lala.

Ariana dhe Lala janë mirë

(Foto nga: Jenny Kim/Bravo përmes Getty Images)

Tani Lala po shpjegon se ku qëndron me Arianën. “Unë dhe Ariana jemi mirë,” tha Lala për Page Six. Ajo hodhi gjithashtu pak dritë mbi arsyen pse u përpoq të ndalonte audiencën që të bërtiste Sandoval.

“Unë e kisha kaluar atë,” tha ajo. “Koha ka kaluar.” A ishte vetëm në mars që shpërtheu Scandoval? Ndihet si një dekadë më parë.

“E dua shumë Arianën”, vazhdoi Lala. “Unë do të jem gjithmonë besnike ndaj saj, por kur shikoj diçka përballë meje, ndihem sikur jam shumë i logjikshëm dhe duhet ta quaj ashtu siç e shoh. Por kjo nuk do të thotë se nuk do të kaloj fort për ty,” shtoi ajo.

Duket sikur një pjesë e kastit të VPR-së të paktën po e tolerojnë Sandovalin për hir të xhirimeve. Në fund të fundit, ata duhet të arkëtojnë ato çeqe të pagave Bravo. Duket sikur këto dinamika në ndryshim do të nxisin shumë dramë për sezonin 11.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules shfaqet premierë në janar 2024 në Bravo.