Lala Kent del nudo duke iu drejtuar pretendimeve për 'xhelozinë' Ariana Madix

Klea

Lala Kent del nudo duke iu drejtuar pretendimeve për ‘xhelozinë’ Ariana Madix

Traileri i sezonit 11 të Vanderpump Rules u shfaq në internet vetëm disa ditë më parë dhe tashmë është bërë bujë. Tifozët u kapën në disa momente traileri në veçanti, veçanërisht një në fund.

Lala Kent dukej se po bërtiste: “Nuk kam përjetuar kurrë dikë që mashtrohet dhe bëhet papritmas Zot!” Ajo, natyrisht, i referohej Ariana Madix. Ndërsa konteksti i plotë i fjalëve të Lalës nuk është i qartë, shikuesit e interpretuan shpejt deklaratën e saj si xhelozi.

Me çdo derë që i është hapur Arianës që nga Scandoval, sigurisht që do të kishte kuptim që anëtarët e kastit të ishin xhelozë për të. Megjithatë, duket se Lala po bën lëvizje për të bindur këdo që të mos mendojë se ajo dëshiron atë që ka Ariana.

Lala citon Sutton Stracke mes pretendimeve për xhelozi

Më 12 dhjetor, Lala ka postuar një foto nudo në Instagramin e saj, me të pasmet pas kamerës teksa bën dush në plazh. Në mbishkrimin e saj, ajo shkroi: “‘Je xheloze për çfarë? Pantallonat e tua të shëmtuara prej lëkure?” me sa duket duke iu përgjigjur akuzave se ajo ishte xheloze për Arianën. Tifozët e Bravo do ta njihnin këtë citim nga The Real Housewives of Beverly Hills.

Në sezonin 11 të RHOBH, tensionet ishin të larta midis Sutton Stracke dhe Crystal Kung Minkoff. Mosmarrëveshja e tyre arriti një pikë vlimi kur Sutton aksidentalisht hyri në Crystal i zhveshur. Crystal e përshkroi gabimin e Sutton si “shkelje” të saj, por Sutton mendoi se ishte ekstrem. Të dy u grindën dhe Crystal akuzoi Sutton për xhelozi të thjeshtë. Sutton më pas paraqiti linjën ikonë.

Lala fitoi një mbështetje të madhe nga shumë fansa, përfshirë Crystal, i cili komentoi: “Këto janë shumë më të nxehta se pantallonat e mia”. Lala mori edhe mjaft kritika dhe jo vetëm për nudo. Një fans e përshkroi Lalën dhe postimin si “dukje e dëshpëruar”, ndërsa një tjetër tha: “Kjo nuk është ajo që mendoni se është”.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules do të shfaqet premierë më 30 janar në orën 8/7c në Bravo.