Lala Kent Call Vanderpump Rules Sezoni 11 duke filmuar 'Më të Vështirat'

Klea

Lala Kent Call Vanderpump Rules Sezoni 11 duke filmuar ‘Më të Vështirat’

Ishte një tronditje për Rregullat e Vanderpompës kasti për të filluar xhirimet e sezonit 11 kaq shpejt pas ribashkimit nga sezoni i kaluar. Sigurisht, drejtuesit e Bravo ishin të etur për të kapur pasojat e gjithë asaj drame skandovale.

Pra, sezoni 11 ishte tashmë i çuditshëm. Dhe sigurisht, dinamika kishte ndryshuar në mënyrë drastike. Maven VPR Lala Kent ka komentuar sfidat e saj që nga fillimi i xhirimeve në fillim të verës.

Lala e quajti verën “të egër dhe të çuditshme”

Kasti filmoi një udhëtim të fundit së bashku në San Francisko. Shpërtheu shumë dramë, ajo me Tom Sandoval që u përfshi në një përleshje në gjendje të dehur. Por tani që ka mbaruar, Lala mund të marrë frymë e lehtësuar. Në të vërtetë, themeluesja e Give Them Lala Beauty shkroi në Instagram Stories të premten, më 1 shtator për të festuar.

“Kjo është një mbyllje e sezonit 11. Më pëlqejnë absolutisht xhirimet Rregullat e Vanderpompës. Do të them se ky ishte një nga sezonet më të vështira që kam qenë pjesë e ndonjëherë – ndonjëherë. Çfarë vere e egër dhe e çuditshme, por u bë”, ka postuar Lala në Stories.

Xhirimet përfunduan pikërisht në kohën kur Lala do të kalonte ditëlindjen me vajzën e saj, Ocean. Ajo tha: “Kaq e çmendur, një tjetër poshtë, dhe tani mund të festoj faktin që është ditëlindja ime f-mbret. Unë jam 33 [and on] Më 2 shtator, nesër do të fluturoj në shtëpi tek fëmija im dhe thjesht do të jem mirënjohës për këtë jetë.”

Duke reflektuar për Randall

Lala dukej më e pambrojtur në sezonin 10 kur u shkaktua nga kujtimet e ish të fejuarit të saj. Ajo gjithashtu aludoi për çështjet ligjore midis saj dhe babait të fëmijës së saj, Randall Emmett, në lidhje me kujdestarinë. Sezoni i ardhshëm mund të jetë një hap drejt shërimit për Lala, e cila zbuloi në Amazon Live muajin e kaluar se grupi “dinamik” është “i çuditshëm”.

“Unë jam gjithashtu në një vend shumë të çuditshëm ku po përpiqem të shëroj dhe të mos projektoj përvojën time te të gjithë ata që shoh. Unë jam duke u përpjekur për të [be] proaktive [and be] pak më falës, mendjelehtë dhe më mirëkuptues. Ky nuk është një vend në të cilin kam qenë gjithmonë super komode”, tha ajo në atë kohë.