Lajmet më të mëdha dhe momentet më të mira

Klea

Lajmet më të mëdha dhe momentet më të mira

Edhe pse BravoCon 2023 ka ardhur në fund, ka aq shumë sa fansat mund të shikojnë prapa. Rrjeti nuk zhgënjeu kur erdhi puna për herën e parë të konventës në Bregun Perëndimor, duke ofruar panele argëtuese, segmente pyetjesh dhe përgjigjesh dhe super ngacmues. Natyrisht, ka gjithmonë mjaftueshëm dramë për të na bërë fansat të rikthehemi për më shumë.

Tifozët e guximshëm zbuluan se kapiteni Jason Chambers shpresonte të takonte Lala Kent, se Real Housewives e Dubait do të kishte një sezon të dytë dhe se Ariana Madix ishte larguar nga shtëpia e saj e përbashkët në Valley Village. Së bashku me takimet dhe përshëndetjet, fansat e Bravo mundën të zhyten në disa ekspozita argëtuese dhe aktivitete interaktive. Pra, cilat ishin gjërat më të rëndësishme për t’u ditur në rast se keni humbur fundjavën tre-ditore? Vazhdoni të lexoni përmbledhjen tonë të BravoCon 2023 për të zbuluar!

Triko Magjike

Le të dihet se bashkëshortët e vërtetë të Nju Xhersit janë gjithçka dhe janë një pjesë e madhe e arsyes pse ekskluziviteti i Garden State funksionon kaq mirë. Në BravoCon 2023, burrat, të cilët përbëheshin nga Joe Gorga, Frank Catania dhe Joe Benigno, u ngjitën të gjithë në skenë për të trokitur gjërat e tyre së bashku me disa kërcimtarë autentikë Magic Mike. Të tre baballarët kishin veshur xhinse dhe papion ndërsa ndjenin muzikën dhe u ngjitën në skenë. Nuk mund të thuhet kurrë se këta djem nuk dinë të bëjnë një shfaqje të mirë.

Poshtë kuvertës është kthyer

Të pranishmit mësuan se edhe pse kapiteni Lee Rosbach ka dalë në pension, seriali i dashur Below Deck do të rikthehet për një tjetër sezon charter në shkurt. Megjithatë, lajmi më tronditës ishte se kapiteni Kerry Titheradge do të ishte zëvendësimi. Kerry bëri mirë për veten e tij në Below Deck Adventure dhe tani është përmirësuar në kapitenin kryesor. Super ngacmimi tregoi Kerry duke bërë homazhe për “këpucët e mëdha” që duhej të mbushte, por vuri në dukje se “i pëlqente kështu”.

Rregullat e Sezonit të Ri të Vanderpump

Paneli i parë të premten tregoi se sezoni 11 i Vanderpump Rules do të jepte premierë në janar. Traileri i sezonit 11 tregoi pasojat dhe pasojat e Scandoval, me shënimin, “Çfarë ndryshimi bën një skandal”. Traileri më pas tregoi James Kennedy duke tërhequr një vijë të mirëfilltë në rërë, duke i thënë Tom Sandoval të mos e kalonte atë. I gjithë kasti është kthyer, duke përfshirë Lisa Vanderpump, Ariana, Katie Maloney, Lala, Scheana Shay, Brock Davies, Tom Schwartz dhe Ally Lewber.

Lisa mund të dëgjohej duke u ngritur për Tom Sandoval, duke vënë në dukje “çdo gjë ka shkuar keq në jetën e tij” ndërsa një klip tregoi Tomin përsëri duke qarë. Scheana është në një turshi ndërsa përpiqet të kuptojë nëse mund të jetë shoqe me Sandoval dhe Ariana. Siç la të kuptohej traileri, “Ndihuni për të marrë pjesët”.

Brynn u bë shtriga e keqe e Perëndimit

Lëreni Brynn Whitfield për të hyrë! Ylli i Real Housewives of New York City ishte me fat që shpëtoi pa lëndime pasi takat e saj të bardha Christian Louboutin u kapën në një shkallë lëvizëse! Duket se Brynn e kishte idenë se takat e saj do të mbërtheheshin dhe u hodh prej tyre në sekondën e fundit, duke vërtetuar shpejt se ajo nuk ishte më në Kansas.

Bravo do të transmetojë versione të pacensuruara

Një nga gjërat më emocionuese ishte kur Andy Cohen zbuloi se Real Housewives dhe seriale të tjera Bravo do të transmetonin versionet e pazbuluara në shërbimin e transmetimit të NBC, Peacock. Mbreti i Bravos njoftoi i emocionuar: “Çdo ribashkim do të jetë i pacensuruar për Peacock. A nuk është kënaqësi të dëgjosh fjalët F në jetën reale?”

RHONY Legacy po vjen

Sillni në ishullin e frikshëm, pasi fansat e RHONY OG më në fund do të kenë mundësi të shohin Luann de Lesseps, Ramona Singer, Sonja Morgan, Dorinda Medley, Kelly Bensimon dhe Kristen Taekman të gjithë në veprim në Udhëtimi Real Housewives Ultimate Girls: Trashëgimia RHONY. Seriali do të shfaqet premierë në Peacock më 14 dhjetor.