Kylie Kelce

Klea

Kylie Kelce zbulon se cilët anëtarë të familjes do t’ju mungojnë të shikojnë Travis Kelce duke luajtur në Super Bowl LVIII

Kylie Kelce zbulon se cilët anëtarë të familjes do t’ju mungojnë të shikojnë Travis Kelce duke luajtur në Super Bowl LVIII

Kylie Kelce flet për anëtarët e familjes që nuk do të jenë të pranishëm për të parë Travis Kelce duke dalë në fushë në Super Bowl LVIII.

Kylie Kelce

Kylie Kelce është duke u përgatitur për të mbështetur kunatin e saj në Super Bowl këtë fundjavë. Në një bisedë me PEOPLE, ajo tregoi se ndërsa disa detaje të planeve të tyre mbeten të pavendosura, ajo së bashku me bashkëshortin e saj Jason Kelceështë vendosur të rrënjos për vëllain e tij, Travis Kelcedhe Kansas City Chiefs ndërsa përballen kundër San Francisco 49ers në Super Bowl LVIII të dielën.

Kylie Kelce

Kylie dhe Jason Kelce kanë vendosur që tre vajzat e tyre – Bennett, i cili është 11 muajsh, Elliotte, 2½ vjeç dhe Wyatt, 4 vjeç – do të qëndrojnë në shtëpi për të brohoritur për xhaxhain Travis, pavarësisht se të rriturit e familjes Kelce planifikojnë të jenë të pranishëm në lojë.

“Ata do të jenë në shtëpi” Kyliee cila po bashkohet me prodhuesin premium të çokollatës Lindt ndërsa marka debuton reklamën e saj të parë që do të transmetohet në nivel kombëtar gjatë tremujorit të parë të lojës së madhe, zbulon për PEOPLE, duke shpjeguar se do të preferonte t’i mbante në shtëpi “për sa kohë që babai nuk luan .”

“Mendoj se është paksa e diskutueshme, por edhe gjatë ndeshjeve të sezonit të rregullt, unë nuk i marr vajzat në çdo ndeshje. Ata janë ende shumë të rinj”, arsyeton ajo. “Një stadium me mijëra njerëz mund të jetë dërrmues dhe janë tre prej tyre. Mund të bëhet i ethshëm, është thjesht shumë.”

Kylie Kelce

Nëna e tre fëmijëve shpjegon se vendimi për t’i sjellë vajzat në evente publike është marrë në fund të fundit në bazë të asaj që është në interesin e tyre.

“Më pëlqen të bëj gjëra që i bëjnë ata për sukses. Mendimi për të udhëtuar në të gjithë vendin me ta [while] Jason do të jetë shumë i zënë dhe t’i vendosësh ata në një mjedis ndoshta stresues, nuk është ideale,” shpjegon ajo. “Ne mendojmë se ata do të jenë shumë, shumë më të lumtur ta shohin xhaxhain Trav në televizor, sepse do të jetë më e lehtë ta shohin atë dhe ata mund ta brohorasin atë në këtë mënyrë.”

“Qëllimi i ditës është thjesht të brohorasim për shefat dhe të sigurohemi që të brohorasim aq fort sa Xhaxhai Trav mund ta ndiejë energjinë dhe mund ta vendosë atë në fushë.”

Kylie Kelce

Kylie po fokusohet edhe në kohën pas ngjarjes madhore sportive. Javët e ardhshme do të jenë një periudhë festimi për familjen, duke shënuar ditëlindjet e Bennett, Elliotte dhe Kylie.

“Do të ketë gjithmonë çokollatë të përfshirë,” qesh superfansja e LINDOR. “Ne kemi Benin fillimisht. Dhe ne ndoshta do t’i japim asaj një tortë që ajo mund ta copëtojë. Ajo nuk ka pasur ende mundësinë për të ngrënë ëmbëlsira të ëmbla, kështu që do të jetë një moment qesharak kur ajo më në fund të marrë pak acar.”

Kylie Kelce

“Atëherë Ellie ka folur tashmë se çfarë lloj torte dëshiron dhe ne po anojmë drejt një torte dinosauri,” ndan ajo. “Nuk është torta e parë me dinosaur që kemi pasur në shtëpi, kështu që mendoj se mund ta bëjmë këtë.”

“Gjëja më e mirë në lidhje me tartufët LINDOR është se ne mund të kemi opsionet e tortës, por më pas t’i spërkasim në tavolinë ose të vendosim një tas prej tyre dhe unë mund t’ju garantoj se njerëzit do t’i godasin deri në fund të ditës.

Travis Kelce

Kansas City Chiefs dhe San Francisco 49ers do të garojnë në Super Bowl LVIII, i cili do të transmetohet në CBS më 11 shkurt në orën 18:30 ET.