Kylie Jenner dhe Timothée Chalamet e bëjnë publike romancën

Klea

Kylie Jenner dhe Timothée Chalamet e bëjnë publike romancën

Skepticizmi u ngrit menjëherë kur thashethemet filluan të rrotulloheshin Timothée Chalamet’s lidhje e supozuar me Kylie Jenner. Skepticizmi nuk u ndihmua kur ekipet e PR të të famshëmve nuk mund të binte dakord për një histori.

Përfundimisht, raporti zyrtar i dhënë në publik ishte se të dy po njiheshin me njëri-tjetrin, por jo shumë seriozisht. Por thashethemet dhe raportet vazhduan se gjërat ishin vërtet mjaft serioze, gjë që përfundimisht do të konfirmohej nga ekipet e të famshmëve.

Megjithatë, ylli i The Kardashians nuk ishte parë në publik me fituesin e Oskarit, gjë që thjesht rriti skepticizmin në të gjitha frontet. Por më 4 shtator, të dy më në fund shtruan çdo pyetje. Ndoshta.

Dalja e parë publike e Timothée dhe Kylie

Pamjet e siguruara nga TMZ treguan Timothée dhe Kylie duke e bërë publike lidhjen e tyre në mënyrën më të hapur të mundshme. Të dy u panë në koncertin e 42-vjetorit të Beyoncé në stadiumin SoFi në Los Angeles. Të dy qëndronin në seksionin VIP të shoqëruar nga të tjerë të famshëm, duke përfshirë motrën e Kylie, Kendall Jenner, Kim Kardashian, Zendaya dhe Biebers.

Videoja kapi të dy duke biseduar, duke mbajtur njëri-tjetrin, duke kërcyer dhe duke u puthur. Timothée kishte veshur një kapele të zezë bejsbolli dhe një xhaketë sportive me zinxhir. Kylie kishte veshur një bluzë të zezë pa rripa me një palë vathë të ngritur dhe me rrathë. Në një rast, Kylie hoqi kapelen e Timothée dhe rregulloi flokët për të. Ylli i filmit u pa gjithashtu duke pirë një cigare teksa i lumtur bisedonte me të dashurin e tij.

Klipet nga pamjet kryesore shfaqnin Kylie me krahët rreth qafës së aktorit, të dy duke u puthur me butësi. Të dy kërcenin lehtë ndërsa ajo mbante një pije në dorë. Më vonë, të dy ishin duke u paketuar në PDA ndërsa Timothée mbante krahët e tij rreth Kylie përpara tij. Të dy shkëmbyen vende më vonë, dhe ylli i Dune e solli dorën e Kylie në gojë për një goditje.