Kyle thotë se fansat 'e tepruan' ndaj fotos me Morgan Wade

Klea

Kyle thotë se fansat ‘e tepruan’ ndaj fotos me Morgan Wade

Kur yjet e Real Housewives of Beverly Hills Kyle Richards dhe Mauricio Umansky vendosi të ndahej, ishte një tronditje. I hodhi benzinë ​​zjarrit miqësia e ngushtë e Kyle me këngëtarin e kantri Morgan Uejd. Gjatë sezonit 13 të RHOBH, Kyle u pa duke bërë tatuazh inicialin e saj të parë në krahun e Morganit. Por një foto e Morgan dhe Kyle në prapaskenë në Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt ka tërhequr mjaft vëmendje.

Ndërkohë, bashkë-ylli dhe mikesha e Kyle, Dorit Kemsley, nuk e fshehu faktin se ajo u zëvendësua nga Morgan. Madje ajo komentoi se Kyle “po shndërrohej në të”. Pastaj Kyle komentoi se Dorit nuk ishte shoqja e saj shumë e mirë. Oof.

Më pas, doli një artikull i verbër, i cili supozohej se sugjeronte se një këngëtar “pumë” dhe kanti po shpallnin lidhjen e tyre përmes një kopertine reviste. Ndërsa shumë dyshonin se Kyle dhe Morgan ishin çifti në fjalë, Kyle hodhi poshtë thashethemet.

Kyle hedh poshtë një tjetër thashetheme për Morgan

Gjatë një Amazon Live së fundmi, Kyle iu drejtua një fotoje të saj dhe Morganit në WWHL. Në një videoklip të postuar nga Bravo Babe në X (i njohur më parë si Twitter), Morgan duket se po i fërkon lehtë shpinën Kyle. Dhe interneti shkoi i egër.

“A mendoni se fansat po reagojnë me tepri ndaj mënyrës se si Morgan ju fërkoi ijën?”, pyeti një ndjekës gjatë Amazon Live. “Dua të them, po. Në fakt po shikoja fotot. Unë isha me Kikin [Barth] dhe ne të dy i kishim duart kështu,” shpjegoi Kyle. “Dhe gjithashtu, kur je nervoz, thjesht… Më pëlqen, e di, thjesht mendova se ishte marrëzi.” Jam pak i hutuar se ku ishin duart e kujt, por po vazhdoj.

Kyle gjithashtu deklaroi se Morgan ishte duke punuar në New York City. Pra, kjo ishte arsyeja pse Morgan iu bashkua asaj në WWHL.

Një llogari fansash, Facereality16, ndau një klip nga Amazon Live. “Kajl. KYLE. Toka te Kyle. Jig është deri vogëlushe. Ajo me të vërtetë mendon se ne të gjithë jemi idiotë të mëdhenj, apo jo? komentoi një fans. Një tjetër ndjekës shkroi: “Ne mund të kemi një kasetë seksi të tyre dhe Kyle do të ishte si ‘çfarë? Janë vetëm dy miq që po arrijnë.’”

Sigurisht, disa tifozë mbrojtën Kyle. “Ajo nuk mendon se të gjithë janë idiotë. Është jeta e saj. Martesa e saj prej gati 30 vitesh ka përfunduar, ajo ka 4 vajza dhe ndoshta është e dashuruar me një grua, për të mos përmendur që e gjithë kjo është në të gjithë rrjetet sociale”, ka postuar një fanse. “A është ndalur dikush për të vënë veten në vendin e saj dhe për të parë pse ajo mund të jetë e frikësuar. Shumë prej jush duhet ta provojnë këtë përpara se të gjykojnë.”

Ribashkimi i Sezonit 13 të Real Housewives of Beverly Hills përfundon me Pjesën 3 të mërkurën, 13 mars në 8/7c në Bravo.