Kyle Richards zbulon se kasti i RHOBH pothuajse u largua pas Amsterdamit

Klea

Kyle Richards zbulon se kasti i RHOBH pothuajse u largua pas Amsterdamit

Mendoj se çdo fans i Real Housewives e kujton atë udhëtim famëkeq të aktorëve në Amsterdam. Të Amvise të vërteta të Beverly Hills goditi qytetin si një uragan, më së shumti gjatë një darke.

Gjatë vaktit të tyre, ylli tashmë i zhdukur i Bravo Lisa Rinna erdhi pas shokut të aktorit Kim Richards. Të dy përfunduan në një çift, me Kim që kërcënoi se do të rriste bashkëshortin e Rinna-s, Harry Hamlin. Rinna më pas kërkoi Kim, humbi mendjen dhe theu një gotë vere.

Ishte një moment tronditës me siguri. Një që motra e Kim-it dhe shoku i tij i aktorit, Kyle Richardsnuk do të harrohet shpejt.

“Tani kemi mbaruar të gjithë”

Në fakt, e gjithë kjo ishte një punë kaq e madhe, Kyle tani po zbulon se i gjithë kasti i RHOBH pothuajse u largua. Kyle i tha Bustle, “Ishte thjesht një udhëtim katastrofik. Mendoj se të gjithë u larguan atë natë. Producentët ishin të çmendur – ne ishim sikur “Tani kemi mbaruar të gjithë”.

Oh te lutem! Sikur Kyle do të hiqte dorë nga ky koncert thjesht sepse Rinna shkoi shumë larg. Dhe ne e dimë këtë sepse Rinna ka shkuar shumë larg rreth 100 herë që nga ai moment dhe Kyle nuk ka bërë kurrë asgjë për këtë.

Pavarësisht se ajo nuk ishte e panjohur për aktorët e dramës së udhëtimit, Kyle vuri në dukje se ajo u kap në befasi nga e gjithë kjo. Ajo shpjegoi për arratisjet e tyre, “[Every time] Unë jam shumë naiv, duke menduar: “Ndoshta këtë herë do të argëtohemi.”

Pasojat e Amsterdamit

Nga ana e saj, Rinna foli sinqerisht për sjelljen e saj në vitin 2015. Ajo ndau: “Ndihesha tmerrësisht e pambrojtur, konfuze dhe e tronditur. Ndarja gjithçka që ndjeja në mënyrë që të kaloja udhëtimin në një pjesë. Gjëja e fundit që më duhej ishte të mbyllesha jashtë vendit.”

Ne pamë gjithashtu Rinna-n të merrte një qasje më pajtuese me Kim-in më vonë gjatë udhëtimit. Kur ajo i tha Kimit se e donte, Rinna shpjegoi: “Në atë moment të veçantë, u ndjeva me empati ndaj një Kim Richards të brishtë që ishte ulur përballë meje, dhe thjesht ndjeva se ato ishin fjalët që ajo duhej të dëgjonte në atë kohë.”

Ajo përfundoi, “Është ajo që ndihej e drejtë dhe është ajo që duhej thënë pikërisht në atë moment.”

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.