Kyle Richards zbulon një bombë rreth festës së darkës RHOBH

Klea

Kyle Richards zbulon një bombë rreth festës së darkës RHOBH

Kyle Richards organizoi një darkë gjatë Amvise të vërteta të Beverly Hills. Dhe ishte e çmendur. Ish-mbajtësit e diamanteve Camille Grammer dhe Denise Richards ishin aty me kastin. Morën pjesë gjithashtu shoqja e Kyle, Faye Resnick dhe ish-Shtëpiake e Atlantës, Peach Cynthia Bailey.

Andy Cohen diskutoi më parë për dramën e çmendur, e cila do të përfshijë dy episode. Uau! “Kyle ka një darkë në shtëpinë e saj në episodin, mendoj, gjashtë, që është po aq ikonë, mendoj unë, sa darka nga ferri. Gjëja e Kathy Hilton. Është e egër,” shpjegoi Andi. “Nuk ka një psikik, por është si një thirrje e plotë e aktorëve.”

Dikush humbi në barërat e këqija Farë e keqe

Gjatë një Amazon Live, një fans pyeti për darkën e sezonit 13. “Atë natë njerëzit po e krahasojnë atë me darkën nga ferri, duke e thënë … Unë nuk do të them më mirë, më të madhe apo më të çmendur,” shpjegoi Kyle. “Unë thjesht do të them duke e krahasuar me, dhe pastaj do t’ju lë të vendosni. Ajo natë ishte shumë.”

Pati edhe disa ndërveprime shpërthyese. “Ishte vërtet keq,” tha aktorja. “Ishte një shpërthim i madh dhe më pas dikush duhej të dërgohej në shtëpi,” tha ajo. “Sepse ata nuk po bënin aq mirë.”

Kjo festë mesa duket ishte partia e shumëpërfolur e barërave të këqija. Një i ftuar madje po shijonte një tym në tryezën e darkës. “Dikush po merrte pjesë pikërisht në shtëpinë time,” tha Kyle. “Duke fryrë.”

Kyle nuk e zbuloi identitetin e duhanpirësit të fshehtë. Nuk është se kjo duhet të tronditë Kyle. Burri i saj i larguar, Mauricio Umansky, herë pas here merr pjesë.

Cynthia më parë tregoi se shoku i saj Sutton Stracke ishte në sediljen e nxehtë në darkën e Kyle. “Ju pëlqeni të hyni plotësisht atje dhe në thelb hodhët një granatë mbi tavolinë,” tha Cynthia për Sutton. Interesante. Pra, a është Sutton i ftuari që duhej të largohej herët nga festa?

Unë mendoj se ne do të duhet të shikojmë dhe të zbulojmë!

Real Housewives of Beverly Hills Sezoni 13 jep premierë më 25 tetor në orën 20:00 ET në Bravo.