Kyle Richards zbulon maturinë ndikuar në martesën me Mauricio

Klea

Kyle Richards zbulon maturinë ndikuar në martesën me Mauricio

Kyle Richards po merr vërtet një pamje të qartë të gjërave kohët e fundit, dhe kjo përfshin çështjet në martesën e saj. Ylli i Real Housewives of Beverly Hills derdhi çajin për udhëtimin e saj drejt maturisë në episodin e mbrëmshëm.

Ndërsa drekonte me Dorit Kemsley në Las Vegas, Dorit u përpoq të gërmonte se pse Kyle vendosi të hiqte dorë nga alkooli dhe të zhytej në një ndryshim shëndetësor dhe fitnesi. Papritur, Kyle zbuloi se ato ndryshime në stilin e jetës ishin diçka që e vendosi atë dhe Mauricio Umansky Martesa 27-vjeçare në provë.

Kyle ka bërë shumë ndryshime në stilin e jetës për të “të qenë vërtet i qartë” për gjithçka

Kredia e fotografisë: @kylerichards18 përmes Instagramit

Dorit e filloi bisedën duke pyetur nëse goditjet shëndetësore të Kyle, shkëputja nga pirja dhe një hap prapa ishte një mënyrë për të mbrojtur veten dhe për të rimarrë kontrollin, veçanërisht pas përplasjes shpërthyese me motrën e saj Kathy Hilton në sezonin 12.

“Kjo është traumatike,” vuri në dukje Dorit. Kyle, duke mos pretenduar se ishte i tkurrur, u përgjigj me: “Ndoshta. Thjesht ndjej nevojën për të qenë vërtet i qartë tani për gjithçka.”

Kyle thotë se stili i saj i ri i jetesës nuk i është dhënë mirë atij të Mauricios

Biseda më pas u zhvendos në çështjet e vazhdueshme martesore të Kyle me Mo. Kyle pranoi se marrëdhënia e tyre ishte e tensionuar kohët e fundit, duke përmendur pritshmëritë e paplotësuara dhe dashurinë e Mauricios për të festuar si faktorë kontribues. Ajo shpjegoi, “Ndonjëherë është sikur nuk dua të shkoj në këto festa.”

Në një rrëfim, Kyle theksoi sesi stili i saj i jetesës pa alkool po ndikonte në marrëdhënien e saj me manjatin e pasurive të patundshme. Ajo theksoi përplasjen mes detyrimeve sociale të Mauricios në punën e tij të shitjes dhe dëshirës së saj për të qëndruar në shtëpi dhe për të lexuar, veçanërisht tani që nuk pi më.

Dorit pyeti: “Por nëse ky është drejtimi që dëshironi të shkoni, a shqetësoheni ndonjëherë për të ardhmen? Si e mbani një martesë?”

Kyle nuk mundi t’i mbante lotët pasi u bë e vërtetë për gjendjen e shkatërruar të marrëdhënies së saj. “Mendoj se si është marrëdhënia ime tani, nuk jam e lumtur,” rrëfeu ajo. “Tani jam duke punuar me veten time brenda dhe ndihem sikur ai është shumë i fokusuar në punën e tij.”

“Pra, ndihem sikur në atë aspekt, ne jemi duke u rritur në drejtime të ndryshme. Unë nuk dua të zgjohem disa vite më vonë dhe të them: ‘Kush je ti? Për çfarë duhet të flasim tani?’”

Ata duket se janë bërë njerëz të ndryshëm: Kyle është një miu palestër dhe grupi besnik i Morgan Wade, dhe Mo’s një i humbur në Dancing With the Stars, i cili mund të jetë duke luajtur në fushë me disa bionde të ndryshme.

Ndërsa sezoni 13 vazhdon, me shumë gjasa do të shohim nëse alkooli ishte pika e vetme e grindjes me të cilën çifti po luftonte. Ose, ndoshta ka më shumë në histori.

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.