Kyle Richards ulet në rreshtin e parë në koncertin Morgan Wade

Klea

Kyle Richards ulet në rreshtin e parë në koncertin Morgan Wade

Jo shumë kohë më parë, Kyle Richards tha se ishte penduar që ekspozoi “miqësinë” e saj me Morgan Uejd në The Real Housewives of Beverly Hills dhe në publik. Megjithatë, ja ku jemi përsëri. Grupi më i zellshëm i Morganit, Kyle, së fundmi është parë ulur përpara dhe në qendër në një nga koncertet e saj. Çuditërisht, bashkëshorti i larguar i Kyle, Mauricio Umansky, nuk ishte i tillë.

Kyle mori pjesë në shfaqjen e Morgan në Nashville

Sipas pamjeve të siguruara nga TMZ, Kyle mori pjesë në shfaqjen e Morgan në Sallën e Famave të Country Music të shtunën. Me sa duket, ishte një shfaqje mjaft intime me vetëm rreth 100 persona.

Performanca zgjati rreth një orë, me Kyle të ulur në rreshtin e dytë. Dëshmitarët thonë se ajo mbajti telefonin e saj për të regjistruar pothuajse të gjithë performancën, shpesh duke e zmadhuar Morganin teksa ajo tundte kokën së bashku me muzikën. Super delikate si gjithmonë, Kyle.

Në një moment, Morgan pranoi anëtarët e familjes së saj në turmë. Megjithatë, Kyle nuk mori një thirrje. Por, kjo ndoshta për shkak se sjellja e saj fans-vajzë binte në sy aq sa nuk kishte nevojë të bërtiste.

Kjo paraqitje pasoi Kyle, 55 vjeç, duke adresuar së fundmi spekulimet për marrëdhënien e saj me 29-vjeçaren Morgan. Ajo tha se lidhja e tyre mbetet e fortë pavarësisht se Morgan ka pastruar të gjithë rrjetin e saj në Instagram – duke përfshirë fotot e saj dhe Kyle. Me sa duket, Morgan e bëri spastrimin vetëm sepse ajo ka muzikë të re që do të dalë.

Kyle në mënyrë të pakëndshme u tërhoq nga këndimi i Morganit në një episod të fundit të sezonit 13 të RHOBH, kështu që të gjithë me siguri e kemi një ide se sa i frikshëm ka qenë Kyle gjatë këtij koncerti. Por, nuk ka turp në lojën e saj kur duhet pasur vëmendje. Do ta supozoja këtë – miqësi? Marrëdhënie? Partneritet biznesi? Duhet të jetë reciprokisht e dobishme për të dy. Kyle merr një histori. Morgan merr njohjen e emrit. Të vetmit humbës në këtë? Muskujt tanë të lodhur që rrotullojnë sytë.

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.