Kyle Richards

Klea

Kyle Richards sjell Morgan Wade si takim në festën e Krishtlindjeve të Kathy Hilton!

Kyle Richards sjell Morgan Wade si takim në festën e Krishtlindjeve të Kathy Hilton!

Kyle Richards ka mohuar një romancë të përfolur me këngëtarin e country, Morgan Uejdprej muajsh, por Amvise të vërteta të Beverly Hills ylli nxiti spekulime gjatë fundjavës kur Morgan e shoqëroi atë në një festë Krishtlindjesh të organizuar nga motra e saj, Kathy Hilton. Ylli i realitetit ka pozuar për një foto festive përkrah Morgan dhe motra e saj, pas ndarjes së saj nga bashkëshorti 27-vjeçar, Mauricio Umansky.

Keti postoi foton në faqen e saj në Instagram të hënën, duke mbishkrimin e imazhit: “Në shtëpi për pushime 🎄🎁🌟.”

Kyle Richards

Keti64 vjeç, kishte veshur një fund dhe xhaketë me rruaza të ndezura, dhe Kyle dhe Morgan dukej se koordinonin pamjet e tyre me nuanca të kuqe. Kyle54, tundi një fustan të kuq të ngushtë, taka nudo dhe një çantë floriri dhe Morgan, 29 vjeç, kishte veshur pantallona të zeza dhe një bluzë bordo të kadifes poshtë një xhakete sportive të zezë Gucci. Ajo ka aksesuar me një rrip Hermès.

Keti ndau foto shtesë të shkrepura në festën e festave, ku morën pjesë vajzat e saj, Paris dhe Nicky, dhe të famshëm duke përfshirë Tiffany Haddish, Rachel Zoe, Kate Beckinsale dhe Sutton Stracke.

Kyle Richards

Javen e shkuar, Keti foli për “Extra” për kapjen e titullit të motrës së saj marrëdhënie me muzikantin.

Morgan bëri një mastektomi dhe nëna ime kishte kancer të gjirit. Kyle e pëlqeu shumë muzika e saj dhe duke dëgjuar se çfarë po kalonte, ata klikuan.” Keti tha për median.

Kyle Richards

Socialisti shtoi – “Morgan është esëll dhe Kyle vendosën të mos pinë më, kështu që mendoj se ata kanë pasur një ndikim vërtet të mirë tek njëri-tjetri dhe mendoj se po kënaqen me njëri-tjetrin. Dhe kjo është gjithçka që di.”

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Keti zbuloi gjithashtu se ajo kishte kaluar kohë me Morgan përpara festave të Krishtlindjeve.

Kyle sjellë Morgan mbaroi dhe kaluam shumë kohë së bashku”, tha ajo. “Më pëlqen vërtet, shumë ajo.”

Kyle Richards

Kyle dhe e Morganit Miqësia në dukje komode ngriti vetullat në mediat sociale pas ndarjes së yllit të Bravo nga manjati i pasurive të paluajtshme. Kyle këmbënguli se ajo ndante vetëm një miqësi me këngëtarin e vendit, duke u thënë paparacëve në korrik se dyshja ishin thjesht “shoqe shumë të mira”.

Kyle Richards

Kyle dhe Mauricio konfirmoi raportet për ndarjen e tyre në korrik, por mohoi që ata ishin të lidhur për divorc. Çifti i ndarë, i cili ka tre vajza së bashku, Alexia, 27, Sophia, 23 dhe Portia, 15 vjeç, mbetet nën të njëjtën çati dhe planifikon të festojë Krishtlindjet së bashku si familje.

Kyle Richards

Muajin e kaluar, Keti iu drejtua ndarjes së motrës së saj gjatë një daljeje në “Sot me Hoda & Jenna”.

“Kur e pashë për herë të parë, isha sikur, thjesht më theu zemrën,” Keti i tha Jenna Bush Hager.KyleBesoni apo jo, ajo është më e reja por është më e forta [and] ajo është më shefe… Ajo është shumë e fortë. Ajo është elastike.”

“Shtëpiake të vërteta të Beverly Hills” transmetohet të mërkurën në orën 20:00 ET në Bravo.