Kyle Richards and Hilaria Baldwin

Klea

Kyle Richards SHTYP që Lapdogu i ri Hilaria Baldwin t'i bashkohet 'RHOBH'

Kyle Richards SHTYP që Lapdogu i ri Hilaria Baldwin t'i bashkohet 'RHOBH'

Në një tronditje të mundshme për Amvisat e vërteta të Beverly Hills, Kyle Richards thuhet se po lufton shtimin e Hilaria Baldwin për kastën, duke nxitur pritje në mesin e fansave të serialit televiziv të realitetit hit.

Kyle Richards dhe Hilaria Baldwin

Hilaria Baldwin e ka syrin te a Amvise të vërteta të Beverly Hills diamanti. Gruaja e Alec Baldwin thuhet se po planifikon një jetë pa burrin e saj, e cila përfshin rrëmbimin e një vendi të liruar së fundmi në të Amvise të vërteta të Beverly Hills të hedhura.

Kyle Richards dhe Hilaria Baldwin

Alec Baldwin do të dalë në gjyq në korrik, pasi u akuzua për vrasje të pavullnetshme për rolin e tij në vrasjen e kinematografisë së “Rust”, Halyna Hutchins. Aktori, i cili do të përballet me 18 muaj burg nëse shpallet fajtor, thuhet se është “i tmerruar”.

Kyle Richards dhe Hilaria Baldwin

Hilaria është mik me RHOBH veteran, Kyle Richards, e cila dyshohet se po kërkon që shoku i saj të përfshihet në emision. 40-vjeçarja, e cila aktualisht jeton në NYC me aktorin, së fundmi është parë në Los Angeles me shtatë fëmijët e saj.

Kyle Richards dhe Hilaria Baldwin

Kur Kyle u pyet nëse Hilaria do të ishte një zëvendësim i mirë për anëtarin e kastit të sapofilluar, Annemarie Wileytha ajo – “Ajo jeton në Nju Jork, por ndoshta do të shpërngulej.”

Ish-instruktorja e jogës dhe bashkëshorti i saj i famshëm po mendonin të krijonin një reality show që do të sillej rreth gjirit të tyre të madh, përpara se të dilte lajmi se Alek do të akuzohej për vrasje të pavullnetshme. Ylli ishte personi që mbante armën që shkarkoi dhe vrau Hutchins në setin e filmit në New Mexico.

Kyle Richards dhe Hilaria Baldwin

Nëna e shtatë fëmijëve, e uritur për famë, dyshohet se dëshiron të largohet nga bregu lindor për dritat e shndritshme të Hollivudit, në rast se i shoqi i saj i ndeshur zbret pas hekurave.

Hilaria ka frikë të humbasë gjithë vëmendjen që ajo ka fituar si gruaja e një ylli të Hollivudit nëse ai është larg në burg,” tha një burim i brendshëm për National Enquirer. “Kjo do të ishte përshtatja perfekte.”

Kyle Richards dhe Hilaria Baldwin

“Ajo krijoi një rrëfim krejtësisht të rremë për veten si një aristokrate spanjolle disa vite më parë, madje duke shtirur një theks spanjoll edhe pse ajo lindi dhe u rrit në Boston si Hillary Hayward-Thomas”, zbuloi burimi.

Këshilltari deklaroi: “Ajo është krijuar për TV realitet!”

Kyle Richards dhe Hilaria Baldwin

Insajderët pohuan se socialiti ishte i emocionuar për të bërë një spërkatje në skenën sociale të Hollivudit.

“Ajo pëlqen të jetë në qendër të vëmendjes,” tha snitch. “Kjo është një fitore e favorshme për të, veçanërisht nëse Alek përfundon duke i ftohur thembrat pas hekurave.”

Kyle Richards dhe Hilaria Baldwin

Muajin e kaluar, Annemarie shkoi në Instagram për të shprehur zhgënjimin e saj për largimin nga hiti Bravo pas vetëm një sezoni.

“Sot mora lajmin se nuk do të kthehem në 'Tai Shtëpiake Reale të Beverly Hills.' Të thuash se jam i zhgënjyer është një nënvlerësim.”

“Isha shumë i emocionuar për mundësinë dhe mendova se ndjekja e saktë e asaj që më udhëzuan të bëja gjatë xhirimeve të sezonit të kaluar ishte mënyra se si u luajt loja. Dëgjimi i asaj që më udhëzuan të bëja ishte gabimi im fillestar”, tha ajo.

Annemarie Wiley

Anestezistja infermiere përsëriti zhgënjimin e saj, duke shprehur keqardhjen që shikuesit nuk patën kurrë mundësinë të dëshmonin veten e saj autentike apo edhe të kapnin një paraqitje të shkurtër të historisë së saj unike të jetës.