Kyle Richards

Klea

Kyle Richards shpjegon bashkëjetesën me Mauricio gjatë takimit me Morgan Wade – Si e bëjnë të funksionojë!

Kyle Richards shpjegon bashkëjetesën me Mauricio gjatë takimit me Morgan Wade – Si e bëjnë të funksionojë!

Kyle Richards shpjegoi se si ajo dhe burri i larguar, Mauricio Umanskykanë lundruar ndarjen e tyre ndërsa jetonin nën të njëjtën çati në një intervistë të re.

Mauricio Umansky

Amvise të vërteta të Beverly Hills Ylli dhe manjati i pasurive të patundshme konfirmuan ndarjen e tyre të raportuar, në korrik.

“Ne jemi mjaft me fat që shtëpia ime mund të na përshtatet të gjithëve për t’u shpërndarë,” shpjegoi ylli i Bravo për The Messenger. “Dhe unë jam gjithashtu shumë me fat që jemi mirë dhe kujdesemi shumë për njëri-tjetrin dhe që ne jemi një familje pa marrë parasysh çfarë.”

Kyle Richards

Kyle Richards54 vjeç, shtoi se të dy punojnë për të mbajtur marrëdhënien e tyre miqësore gjatë kohës së tyre me vajzat, Farrah, 35, Alexia, 27, Sophia, 23 dhe Portia, 15 vjeç.

“Kjo ka qenë gjithmonë ajo që ne mbrojmë. Kjo nuk ka ndryshuar, dhe padyshim që disa ditë nuk janë aq të shkëlqyera sa të tjerat,” tha ajo.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Kyle Richards pranoi se gjërat ndonjëherë bëhen “të sikletshme”.

Ajo tha: “Disa ditë është sikur, ‘Oh, sot është pak e vështirë’. Dhe ditët e tjera, duket sikur asgjë nuk ka ndodhur dhe ne jemi të gjithë duke parë TV si familje.”

Kyle Richards

Ylli i Bravo tregoi se ata thjesht “po e merrnin atë një ditë në një kohë”.

Kyle zbuloi se ajo dhe bashkëshorti i saj i larguar ende nuk e kanë trajtuar mundësinë e divorcit, por pranoi se potencialisht mund të “ndodhte në linjë”.

Ajo shpjegoi: “Kjo nuk ka ardhur ende. Ne thjesht nuk e kemi bërë ende atë rrugë.”

Mauricio Umansky

Kyle pretendoi se dyshja nuk ishte e lidhur me divorcin në korrik, duke shkruar në Instagram se “çdo pretendim në lidhje me divorcin tonë është i pavërtetë”.

Kyle dhe e Mauricios Ndarja e fshehtë martesore po shpaloset si një histori kryesore në sezonin 13 të RHOBH që po transmetohet aktualisht.

Kyle Richards

Kyle’s shoku i ngushtë dhe interesi i përfolur i dashurisë, Morgan Uejd29-vjeçari gjithashtu ka ndezur muhabet pasi natyra e marrëdhënies së dyshes vazhdon të ngrejë vetulla. Kyle, 54-vjeçarja, së fundmi nxiti thashethemet për romancë kur solli këngëtaren e muzikës country te motra e saj. Kathy Hilton’s festa e Krishtlindjes.

Kyle Richards

Javen e shkuar, Keti64-vjeçarja ka treguar për “Extra” se motra e saj është lidhur me këngëtaren mbi maturinë e tyre të ndërsjellë.

“Ata janë miq shumë të mirë. … Unë mendoj se ata po kënaqen me njëri-tjetrin. Dhe kjo është gjithçka që di.” Keti tha për median.

Kyle Richards

Mauricio, 53, ktheu kokën në tetor kur u pa duke u mbajtur për dore me të tijën “Dancing With the Stars” partnerja, Emma Slater. Dyshja e kërcimit mohuan se ishin në lidhje, por Kyle pranoi se fotot ishin “shumë të vështira për t’u parë”.

“Kjo lëndoi ndjenjat e mia,” Kyle tha në atë kohë. “Unë nuk e di nëse diçka ka ndodhur ende, por padyshim, ka diçka atje.”

Amvise të vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën, në orën 20:00 ET, në Bravo.