Kyle Richards reagon ndaj Paris Hilton që përplas Mauricio

Klea

Kyle Richards reagon ndaj Paris Hilton që përplas Mauricio

Ylli i Real Housewives of Beverly Hills Kyle Richards nuk duroj dot më dramë familjare. Ashtu siç më në fund i rregulloi gjërat me motrën e saj, Kathy Hilton, mbesën e saj Paris Hilton u ofendua nga komentet e burrit të larguar të Kyle, Mauricio Umanskybërë për babanë e saj, Rick Hilton.

Mauricio foli në shfaqjen e tij në Netflix, Buying Beverly Hills, për ndjenjën e pavlerësimit kur punonte në firmën e Rick, Hilton and Hyland. Kjo është arsyeja pse ai u largua dhe filloi agjencinë e tij. Më 19 mars, Kyle pranoi në një Amazon Live se nuk ka folur me mbesën e saj për komentet e fundit që ajo bëri në mediat sociale për Mauricio dhe kompaninë e tij, The Agency.

“Ajo foli me kushërinjtë e saj dhe ata e pastruan gjithçka,” tha Kyle. “Unë me të vërtetë thashë, ‘Jo. Ju lutem, jo ​​më shumë.’ Nuk mund të përballoj më gjëra.”

Parisi nuk donte të rijetonte dramën familjare

Në një pamje paraprake të sezonit 2, të cilin Netflix e publikoi në fillim të këtij muaji, Mauricio shpjegoi arsyet e largimit nga Hilton dhe Hyland. Por largimi nga kompania e kunatit të tij dhe krijimi i agjencisë së tij shkaktoi një përçarje familjare prej vitesh.

“Mendoj se u fyem nga Hilton dhe Hyland”, tha ai në një klip. “Sot jam i lumtur. Por, kishte 100 agjentë në Hilton dhe Hyland. Ata bënë 1 miliard dollarë për herë të parë në vit. Unë isha 19.6 për qind e prodhimit të tyre.”

Në një rrëfim, Mauricio vazhdoi: “Unë mendoj se Hilton and Hyland është një kompani e mrekullueshme dhe nuk do ta bëja kurrë [speak] keq për ta sepse nuk mendoj keq për ta. Dhe unë jam kunati i Rikut. Por për fat të keq, u thar sepse ndikoi vërtet në familje, [my wife] Kyle, më shumë se kushdo… Familja e saj pushoi së foluri me të.”

Pasi klipi u publikua në internet, Paris mbrojti babanë e saj dhe vuri në dyshim zgjedhjen e xhaxhait të saj për të rihapur dramën familjare.

“Babai im është një zotëri i përsosur dhe ka marrë gjithmonë rrugën më të lartë”, komentoi Paris. “Ai kurrë nuk do të fliste negativisht për familjen e tij – veçanërisht në shtyp. Sinqerisht, ne të gjithë jemi të sëmurë [Mauricio] duke përdorur emrin Hilton çdo mundësi që i jepet për të mbyllur shfaqjen e tij të çalë. Tashmë mjafton.” Komenti i saj është hequr që atëherë.

Mbaroi me dramën

Nga ana e saj, Kyle shpreson vetëm për një pushim nga e gjithë drama, tani që sezoni 13 i RHOBH ka përfunduar transmetimin.

“Jam paksa e lodhur duke dëgjuar për gjithçka pa pushim,” tha ajo. “Për mua, ishte sikur, ‘Ahh, ribashkimi u krye… Unë mund të nxjerr frymë dhe të pushoj pak.’ Por jo… Ka më shumë gjëra që vijnë.”

“Familja ime është e gjitha në sy të publikut dhe kjo është një gjë e çuditshme,” shtoi ajo. “Unë jam në televizion. Mbesa ime është në televizion, motra ime është në televizion, familja ime është në televizion. Është shumë. Cfare mund te them?”

Aq shumë vëmendje e publikut ka bërë që ish-aktorja fëmijë të vërë në dyshim të ardhmen e saj në TV realitet. Kur u pyet nëse do të vazhdonte me Housewives, Kyle u përgjigj: “Nuk mund t’i përgjigjem kësaj sot… Më duhet më shumë kohë për të mbledhur mendimet e mia dhe … të shoh se si ndihem.”

Sezoni 2 i Buying Beverly Hills do të shfaqet premierë më 22 mars në Netflix.