Kyle Richards reagon ndaj lëvizjes së vajzës Alexia Umansky

Klea

Kyle Richards reagon ndaj lëvizjes së vajzës Alexia Umansky

Është ende e trishtueshme që një nga çiftet më të martuar të Bravos, Kyle Richards dhe Mauricio Umansky, vendosën të ndaheshin. Ndërsa një pjesë e dramës u filmua për sezonin 13 të The Real Housewives of Beverly Hills, kishte shumë pyetje pa përgjigje. Vajza e çiftit, Alexia Umansky, së pari mësoi për problemet martesore të prindërve të saj në shtyp. Kjo është vërtet e tmerrshme.

Ndërkohë Mauricio dhe Kyle vazhdojnë të jetojnë bashkë. Kyle jeton lart, ndërsa Mauricio ka marrë përsipër katin e poshtëm. Kjo tingëllon e çmendur. Por Kyle më në fund tregoi se Mauricio po kërkonte një vend tjetër për të jetuar. Kyle është duke vendosur nëse do të kthehet në RHOBH. Annemarie Wiley dhe Crystal Kung Minkoff kanë dalë të dy nga seriali.

Kyle përshtatet me vajzën e saj, Alexia, duke u larguar

Edhe pse Kyle ka shumë dramë në jetën e saj, ajo gjithashtu përballoi një ndryshim tjetër. Alexia u transferua me të dashurin e saj, Jake Zingerman, dhe ndryshimi ka qenë i vështirë për Kyle. “Është një nga ato gjëra që ishte aq e vështirë sa nuk do ta lejoja veten të mendoja për të që ndoshta nuk është gjëja më e shëndetshme. Ajo është 27, natyrisht, është koha, por unë jam shumë me fat sepse […] Pandemia më dha kohë shtesë me vajzat e mia që nuk do ta kishte pasur”, shpjegoi Kyle.

Tranzicioni ishte gjithashtu i vështirë për Alexian. Kyle tha se ajo është “një vajzë e tillë shtëpiake” që “i pëlqen të jetë në shtëpi me familjen dhe qentë e saj”. Dhe si çdo nënë e mirë, Kyle u fut për të ndihmuar Alexia të dekoronte hapësirën e saj të re të jetesës.

“Kam pasur ditë të vështira, pa dyshim,” tha nëna e katër fëmijëve. Sophia Umansky dhe Portia Umansky, dy vajzat më të vogla të çiftit, ende jetojnë në shtëpi. Kyle tha se shtëpia e saj ndihej më e vogël me “më pak njerëz në shtëpi”. Aktorja shtoi: “Unë kam pasur një familje kaq të madhe dhe një shtëpi të plotë, por…do ta kalojmë atë.” Edhe pse është një rit kalimi, duhet të ndihet shumë dërrmuese që Kyle të merret me të gjitha këto ndryshime në frontin e shtëpisë menjëherë.

Ju mund të transmetoni sezonet e mëparshme të The Real Housewives of Beverly Hills në Peacock.