Kyle Richards reagon ndaj anulimit të ribashkimit të RHONJ

Klea

Kyle Richards reagon ndaj anulimit të ribashkimit të RHONJ

Kyle Richards nuk duket shumë i staduar nga Amvise reale të Nju Xhersit ribashkim i anuluar. Në fakt, OG i Beverly Hills tha se ajo mendon se po i shmangen një plumbi masiv.

Kyle tha se ribashkimi i anuluar i Bravo është një polic

Në një intervistë për People, Kyle komentoi lajmin se fansat nuk do ta shohin Teresa Giudice duke luftuar me Melissa Gorga në fund të sezonit. “Zot, duket si një rrugëdalje e lehtë,” tha ajo. “Duket sikur ata i shmangen një plumbi.”

Fansat e RHONJ e dinë se seriali ka qenë në një vend të fundosur për disa kohë. Me anëtarët e kastit që refuzojnë të flasin dhe filmojnë me njëri-tjetrin, Andy Cohen komentoi planet e serialit. “Unë dua t'i jap një kontekst njoftimit gjatë fundjavës se nuk do të ketë ribashkim në Jersey sepse ndjej se ka shumë teori se çfarë mund të thotë kjo,” tha ai. “Unë mendoj se gjëja kryesore është se e gjithë kjo do të ketë kuptim sapo të shihni finalen.”

“Është në traditën e madhe të finaleve absolute tronditëse, dramatike të Jersey-t dhe ata kanë këtë takim të fundit epik në grup, që është sikur, ndihet si Darka e Fundit dhe është kaq Jersey,” zbuloi Andy. “Dhe është tronditëse, dhe dramatike, dhe është një TV i mahnitshëm.”

Garcelle Beauvais tha se bashkimet e amvisave janë si “Super Bowl”

Veterani i Real Housewives of Beverly Hills, Garcelle Beauvais foli gjithashtu në njoftimin e Jersey. Në deklaratën e saj, ajo vuri në dukje se ribashkimet janë ajo që ka të bëjë me Real Housewives.

“Kjo është një pjesë e [show], apo jo? Pra, të mos e kesh është pak tronditëse. Por duhet të ketë një arsye për këtë, qoftë toksiciteti apo diçka tjetër,” tha ajo.

Më vonë, kur u pyet, aktorja tha se do të donte të kalonte një ribashkim; megjithatë, takimet janë kulmi i shfaqjeve Bravo. “Unë gjithmonë do të doja ta anashkaloja [laughs]. Por është Super Bowl – është Super Bowl i asaj që ne bëjmë.”

Real Housewives of New Jersey vazhdon të dielave në 9/8c.