Kyle Richards premton një darkë 'intense' në sezonin 13 të RHOBH

Klea

Kyle Richards premton një darkë ‘intense’ në sezonin 13 të RHOBH

Amvise të vërteta të Beverly Hills yll Kyle Richards është marrë me disa çështje të rënda. Ajo u nda nga bashkëshorti i saj, Mauricio Umansky, pasi ishte e martuar për 27 vjet. Ky çift shihej si një nga sindikatat më të qëndrueshme të Real Housewives.

Kyle po bisedonte me fansat gjatë një pyetje dhe përgjigjeje në Amazon Live. Një fans e pyeti nëse udhëtimi i aktorëve të RHOBH-së i dha “vibes Amsterdamit”. Kjo është një referencë për luftën e egër midis Lisa Rinna dhe motrës së Kyle, Kim Richards. Në vend të kësaj, udhëtimi i pjesëtarit të kastit në Spanjë lëshoi ​​”drita të çmendura”. Kyle shtoi, “Shumë gjëra të çmendura ndodhën në Spanjë”.

Darka nga ferri … Pjesa 3?

“Ne kemi pasur disa momente të tjera të amsterdamit këtë sezon. Njëri prej tyre ishte në shtëpinë time, një darkë që kisha”, tha Kyle. “Ju djema, kjo darkë, njerëzit thonë se është si darka nga ferri, ndoshta më intensive. Mezi pres ta shoh edhe pse nuk ka qenë nata më e mirë për mua, mezi pres ta shoh në TV”, shtoi aktorja.

Episodi origjinal “Dinner Party from Hell” u transmetua në dhjetor 2010 gjatë sezonit të parë të shfaqjes. Camille Grammer i ftoi zonjat për darkë me një pjatë anësore të psikologes së dehur, Allison DuBois.

Allison vazhdoi t’i jepte Kyle një lexim që ajo nuk do ta harrojë kurrë. Psikika pohoi se burri i Kyle nuk do ta “përmbushte kurrë emocionalisht”. “Dije këtë. Por ju do të qëndroni me të dhe ai do të kujdeset për ju. Dhe sapo fëmijët të bëhen më të mëdhenj, nuk do të keni asgjë të përbashkët, “tha psikika.

Ndërkohë, bashkë-ylli i Kyle’s RHOBH, Sutton Stracke diskutoi temën interesante të festës së Kyle. “Ishte një darkë me barërat e këqija. Pra, jo të gjithë ne morëm pjesë dhe disa prej nesh bënë gjëra të tjera që ishin të lidhura me barërat e këqija, “tha Sutton.

Tani kjo tingëllon si një darkë interesante. Mauricio ndoshta do të jetë në mjegullën e tij natyrale të shkaktuar nga barërat e këqija, kështu që nuk ka surpriza atje. Por lista e të ftuarve përfshinte dy shpërthime nga e kaluara. Camille dhe Denise Richards morën pjesë.

Dorit Kemsley, Garcelle Beauvais, Crystal Kung Minkoff dhe Erika Jayne shënuan të gjitha ftesa. Tingëllon si një mbrëmje fantastike për kastin. Dhe shikuesit në shtëpi.

Real Housewives of Beverly Hills pritet të kthehet në Bravo në nëntor 2023.

NA THONI – KUSH MENDONI SE SHKAKTON DRAMËN NË DARKËN E KYLE? PO PRITNI SEZONIN 13 TE RHOBH?