Kyle Richards përplaset me Rihannën në Kemo Sabe

Klea

Kyle Richards përplaset me Rihannën në Kemo Sabe

Viti i kaluar ka qenë sfidues për The Real Housewives of Beverly Hills OG Kyle Richards. Jo vetëm që i është dashur të përballet me sulmin e thashethemeve për marrëdhënien e saj me këngëtarin e kantri Morgan Wade, por ajo ka pasur edhe një vit të vështirë me bashkëshortin e saj, Mauricio Umansky.

Në rast se keni nevojë për një rifreskim, lajmet për ndarjen e yjeve të realitetit doli për herë të parë në Bravoverse në korrik 2023. Një burim raportoi se “Kyle dhe Mauricio janë ndarë për një kohë;” megjithatë, ata ende jetonin nën të njëjtën çati. Menjëherë pas kësaj, Kyle dhe Mo lëshuan një deklaratë të përbashkët duke thënë: “Çdo pretendim në lidhje me divorcin tonë është i pavërtetë”. Që atëherë, ka qenë një vorbull për yllin RHOBH. Nëse nuk janë përdoruesit e mediave sociale që e akuzojnë yllin se ka përdorur Ozempic për t’u rrahur në formë, është Sutton Stracke që e streson atë gjatë një drekë ulur, pasi i ka thënë vazhdimisht “të emërtojë”.

Pavarësisht një viti të vështirë 2023, viti i ri i Kyle tashmë po duket i ndritshëm. Gjatë udhëtimit të saj të fundit dimëror në Aspen, Kolorado (oof), Kyle dhe familja e saj u ndeshën me dikë shumë të veçantë. Si, speciale A-List. Kjo është e drejtë. Rihanna veten e saj.

Rihanna, A$AP Rocky dhe Kyle shoqërohen në Aspen në Kemo Sabe

Çdo fans i Bravo e di se superylli botëror Rihanna është gjithashtu një fanse e madhe e The Real Housewives. Ajo ka folur hapur për fiksimin e saj me The Real Housewives of Salt Lake City, Kathy Hilton, sa krenare ishte për Karen Huger dhe se si e admiron Garcelle Beauvais për natyrën e saj autentike.

Tani, është radha e Kyle të ndjejë dashurinë. Gjatë fundjavës së pushimeve, Riri, A$AP Rocky, Kyle dhe pjesa tjetër e familjes së saj kaluan pak kohë së bashku në Kemo Sabe. E dini, dyqani i kapelave Kyle thjesht i pëlqen të kalojë kohën në të. Burimet i thanë TMZ se Rihanna po përfundonte blerjet e saj VIP ndërsa Kyle hyri për të bërë të sajat. Ajo ndjeu praninë e Rihannës dhe pyeti nëse mund të takoheshin. Kur Ri dëgjoi, ajo u përgjigj me një entuziazëm, “F*ck po!”

Familjet e tyre biseduan për një orë apo më shumë përpara se ta përfundonin atë. Megjithatë, përpara se Rihanna të largohej, Kyle i dhuroi asaj një kapele kastor prej rreth 900 dollarësh bruz. Ndoshta ajo do të postojë një foto IG të saj së shpejti që të mund ta shohim!

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.