Kyle Richards nuk po flet me Jeff Lewis pas komentit të WWHL

Klea

Kyle Richards nuk po flet me Jeff Lewis pas komentit të WWHL

Ylli i Real Housewives of Beverly Hills Kyle Richards po merret me ndonjë dramë personale. Ka probleme në martesën e saj me Mauricio Umansky. Ndonëse çifti është i ndarë, ata nuk kanë në plan të divorcohen.

Për shkak të trupit të përshtatur të Kyle, kishte zëra se ajo po përdorte ilaçin Ozempic. Kyle i ka mohuar vazhdimisht këto pretendime. Pasi Kyle filloi të shoqërohej me këngëtaren e kantri, Morgan Wade, pati pëshpëritje se të dy ishin një artikull. Kyle madje luajti si dashuria e Morganit në videoklipin e saj muzikor për këngën Fall in Love with Me.

Lëreni atë Jeff Lewis për të bashkuar të gjitha këto thashetheme gjatë paraqitjes së tij në Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt. Kur fotografia e Kyle u shfaq në një ekran, Jeff duhej të bënte një koment. “Kyle dhe unë jemi miq dhe … ajo nuk më tha se ishte lezbike në Ozempic,” tha ai. “Mund të bëhesha edhe më i lezetshëm në Ozempic.”

Kyle është goxha i çmendur

Kyle u tha fansave të saj gjatë një videoje të Amazon Live se ajo nuk i është përgjigjur Jeff-it për komentet e tij.

“Nuk po flas me Jeff Lewis, thjesht nuk më pëlqen t’i përgjigjem Jeff Lewis-it tani, për të qenë i sinqertë me ju. Unë thjesht jam i lodhur nga kjo, “tha Kyle. Ajo shtoi, “Unë jam në fund të mendjes sime me të gjitha historitë për mua atje dhe dua që të gjithë të jenë të qetë.”

Për më tepër, “Është mjaft e vështirë që njerëzit të thonë gjëra për mua dhe ti thjesht pret që miqtë e tu të mos … Unë u ndjeva si dje me miq të tillë, kush ka nevojë për armiq?” Amen. Kyle shtoi se goja e Jeff-it “e fut në telashe” dhe ajo “nuk ishte në humor” t’i përgjigjej atij.

Jeff foli ekskluzivisht për Page Six. Ai shpjegoi, “Unë thjesht po tallesha me këto thashetheme qesharake që kanë qarkulluar për mikun tim, Kyle. Unë kurrë nuk prisja që dikush ta merrte këtë seriozisht dhe kam kërkuar falje publikisht dhe privatisht. Nëse mund t’i them një gjë Kyle; ju lutem më shkruani,” shtoi ai. Nuk do ta mbaja frymën, Jeff.

Real Housewives of Beverly Hills duhet të kthehen në Bravo në nëntor 2023.