Kyle Richards nuk 'mban asnjë mëri' ndaj Lisa Vanderpump

Klea

Kyle Richards nuk ‘mban asnjë mëri’ ndaj Lisa Vanderpump

Kyle Richards dhe Lisa Vanderpump mund të na japë një copë shpresë. Por është një copëz shumë e hollë, e brishtë, pak a shumë inekzistente. Kjo tha, unë do të marrë gjënë e mallkuar. Ish-miqtë e Real Housewives të Beverly Hills folën për njëri-tjetrin në BravoCon gjatë fundjavës.

Lisa i nisi gjërat duke komentuar gjendjen e martesës së Kyle kur u pyet. Kyle dukej se i vlerësonte fjalët e mira të LVP dhe ndërsa të dy nuk hëngrën drekë, duket se të gjitha shpatat janë të mbështjella. Për tani. Ndërsa Lisa dhe Kyle mund të mos jenë të afërt, ajo është mike me disa nga kastë të RHOBH. Gjatë një paneli BravoCon, grupi u pyet për një rikthim të mundshëm të … Mbretëreshës. Wrap ka detajet.

Mos na ngacmoni kështu

(Foto nga: Evans Vestal Ward/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images)

Disa shikues të fortë të Beverly Hills nuk kanë qenë të njëjtë që kur Lisa u largua nga shfaqja. Nuk ishte aq shumë si ajo u largua por pse ajo iku. Ishte diçka e çuditshme të shikoje një qenie njerëzore duke vajtuar për humbjen e një anëtari të ngushtë të familjes duke shmangur goditjet e vogla nga “miqtë” e saj.

Lisa dhe Kyle kishin një lidhje që shumica prej nesh e adhuronin. Ata ishin qesharak, kishin fërkime dhe për sa kohë që Kyle kishte dikë për të luajtur, ajo mund të mbante peshën e saj. Pasi Kyle dhe një kapelë fatkeqe akuzuan Lizën për gënjeshtër, Kyle u fshi në mënyrë efektive nga jeta e Lizës. Por tani … ata po flasin për njëri-tjetrin në mënyra të këndshme dhe rrugët tashmë po çmenden.

Këtu jemi, katër vjet më vonë, dhe kasti aktual i RHOBH pyetet nëse do të donin t’i hapnin derën zonjës Vanderpump. Garcelle Beauvais u përgjigj: “Dua të them se ajo është një televizion i mrekullueshëm. Ajo është padyshim një biznesmene e mrekullueshme. Por unë mendoj se ndoshta ka ndonjë punë të papërfunduar dhe mendoj se ajo ishte vërtet e shkëlqyer në shfaqje. Por ishte para kohës sime, kështu që unë isha shikues dhe jo pjesë e tij.” Ajo shtoi, “Por unë e dua Lisa Vanderpump”.

Jo të gjithë folën…

(Foto nga Nicole Weingart/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Crystal Kung Minkoff i bëri jehonë ndjenjave të Garcelle dhe tha: “E njëjta gjë.” Kyle, Erika Jayne dhe Dorit Kemsley u bënë të heshtur nga perspektiva, por Kyle tha disa gjëra të mira për Lizën më herët gjatë ditës.

“Dëgjo, unë gjithmonë fal dhe harroj gjithçka. Ky është vetëm personaliteti im”, tha Kyle. Për fat të mirë për Lizën, ajo nuk është e lidhur drejtpërdrejt me Kyle, kështu që kjo mund të jetë një deklaratë e saktë. Ajo vazhdoi, “[Lisa’s] më pak si kjo, le të themi. Por unë jam gjithmonë i hapur për çdo gjë. Unë nuk mbaj mëri.” E reja Annemarie Wiley vuri në dukje se “i pëlqen të takohet me njerëz të rinj” dhe është “gjithçka për këtë”.

Derisa Lisa të ndryshojë mendje, Sezoni 13 i Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në orën 08:00 në Bravo.