Morgan Wade Spotted Rubbing on Kyle Richards

Klea

Kyle Richards NUK I mohon pretendimet e Rihanna-s se ajo është në lidhje me Morgan Wade!

Kyle Richards NUK I mohon pretendimet e Rihanna-s se ajo është në lidhje me Morgan Wade!

Kyle Richards ka adresuar Rihanna-s koment për romancën e saj të përfolur me Morgan Uejd.

Rihanna

Amvisat e vërteta të Beverly Hills Ylli foli për HELLO pasi ylli 36-vjeçar i popit tha për revistën Interview se besonte se kishte “diçka” që po ndodhte mes dy grave.

“Është shumë qesharake,” Kyle tha për daljen e Rihanna-s koment, në “Një mbrëmje të paharrueshme” të së mërkurës, që i përshtatet Fondit të Kërkimit të Kancerit të Grave. “Nuk e di pse, por në këto dy vitet e fundit më duket sikur flitet për gjithçka që bëj dhe tani jam disi i pandjeshëm ndaj titujve të lajmeve.”

Kyle Richards

Ylli i realitetit vazhdoi: “Kam parë kaq shumë gënjeshtra, kam parë kaq shumë të vërteta, kam parë gjëra që janë thjesht tronditëse për t'i parë me shkrim, kështu që tani jam thjesht i desensibilizuar. Mendoj se ndoshta nuk ka asgjë që mund të lexoj për veten time që do të më shokonte në këtë pikë.”

Kyle Richards

Kyle shtoi – “[I] nuk do ta kisha imagjinuar kurrë se do të isha në situatën që jam sot. Por jeta bie dhe gjithçka ka të bëjë me mënyrën se si ne i trajtojmë ato situata, kështu që unë thjesht po përpiqem të jem i fortë dhe të kujdesem për veten dhe të bëj më të mirën që mundem për veten dhe për vajzat e mia.”

Ylli i Bravo foli gjithashtu së fundmi për ndarjen e më shumë detajeve pas ndarjes së saj nga burri i ndarë. Mauricio Umansky, gjatë xhirimeve të sezonit të dytë të reality show-t të manjatit të pasurive të paluajtshme, “Blerja e Beverly Hills.”

“Në një mënyrë të çuditshme ishte paksa katartike,” Kyle, 55, tha Extra. “Në fakt, më shumë se pak, në fakt duhet të flasim për këtë në shfaqje sepse askush nuk donte. Sigurisht që ne nuk donim ta trajtonim atë dhe në njëfarë mënyre u detyruam ta bënim këtë, hapëm gjërat që duhej të adresoheshin.”

Kyle Richards

Në një episod që u transmetua muajin e kaluar, Mauricio foli për marrëdhënien e dyshimtë komode të gruas së tij të larguar me muzikantin 29-vjeçar gjatë një shkëmbimi me një koleg.

Kyle Richards

Manjati i pasurive të paluajtshme dukej se ishte në errësirë ​​për “lidhjen” e fshehtë të gruas së tij me këngëtaren e muzikës country.

“Sinqerisht, unë kurrë nuk pyeta drejtpërdrejt,” Mauricio tha, kur u pyet për të shpjeguar “çfarë po ndodh me Morgan.”

Ai shtoi: “Ata patjetër kanë një lloj lidhjeje së bashku. Ata kalojnë shumë kohë së bashku. Cila është ajo lidhje nuk e kam idenë.”

Rihanna

Mauricio pranoi se kishte hezituar të mësonte më shumë rreth Kyle's marrëdhënie me këngëtaren.

“Ndoshta një nga arsyet që nuk dua të pyes është sepse nuk dua të bëj presion shtesë mbi të. Nëse po funksionon për të dhe po i jep mundësinë të merret me ndarjen tonë, unë jam mirë me këtë,” i tha ai koleges së tij.

Kyle Richards

Kyle ndau se ajo planifikoi të merrte kohë për të “përpunuar” përpara xhirimeve RHOBH Sezoni 14. Ajo konfirmoi se ajo dhe Mauricio mbeteni “miq të mirë”.

“Ne shkojmë mirë dhe sido që të jetë, do të jemi gjithmonë familje dhe miq, kështu që do të shohim. Do të shohim se çfarë na rezervon jeta në vazhdim”, tha ajo.

Kyle Richards

Amvise të vërteta të Beverly Hills Prodhimi i sezonit 14 pritet të nisë në fund të këtij muaji.