Kyle Richards ngacmon 'Twist' në Ribashkimin e Sezonit 13 të Beverly Hills

Klea

Kyle Richards ngacmon ‘Twist’ në Ribashkimin e Sezonit 13 të Beverly Hills

Amvisat e vërteta të Beverly Hills Sezoni 13 po mbyllet. Tani, ribashkimi është më pak se dy javë jashtë. Sezoni ka pasur ulje-ngritjet e tij, por Kyle Richards po u jep shikuesve një arsye që të duan të sintonizohen për këtë llogaritje përfundimtare.

Shikuesit që kanë mbetur me sezonin 13 kishin shpresa më të mira për një ribashkim plot ngjarje. Kur filloi sezoni 13, dukej se shikuesit më në fund do të kuptonin ndarjen e Kyle nga Mauricio Umansky. Megjithatë, ndërsa sezoni përparonte, përgjigjet dukeshin të rralla.

Në këtë pikë, fansat po mendojnë për finalen për të marrë ndonjë ndjenjë mbylljeje. Bazuar në atë që Kyle po ngacmon për episodet e mbetura të sezonit 13, shikuesit mund të marrin shpërblimin që kanë shpresuar.

Kyle, RHOBH Sezoni 13 dhe Çmimet e Zgjedhjes së Popullit

Në një intervistë me Access Hollywood në People’s Choice Awards, Kyle ngacmoi “një kthesë që ndodhi në ribashkimin e sezonit 13 që ishte shumë e çuditshme”. Intervistuesi, Lauren Herbert, vuri në dukje se Crystal Kung Minkoff i tha asaj se ishte ribashkimi më i çuditshëm ndonjëherë. Kyle pranoi, duke thënë: “Fund shumë i çuditshëm, pa dyshim. Po, shumë e çuditshme.” A mund t’u referohen atyre thashethemeve?

Kyle ishte në PCA jo vetëm si pjesëmarrës, por si i nominuar. Kyle ishte në garë për çmimin “Ylli i Vitit në Reality TV”. Kur u pyet se si u ndje kur u nominua, Kyle tha: “Ndihet vërtet mirë. Ka qenë një sezon vërtet i vështirë dhe, ju e dini, padyshim që u nominova vetë, dhe shfaqja po ashtu, ndjehet mirë.”

Ajo tha me shaka, “Janë momente të vogla të tilla që e bëjnë atë paksa të vogël ndonjëherë”. Kyle u nominua së bashku me yllin e saj, Garcelle Beauvais. Fatkeqësisht, të dy humbën përfundimisht në fitoren kundër Khloé Kardashian. Në mënyrë të ngjashme, The Real Housewives of Beverly Hills humbën nga The Kardashians në “Reality Show of the Year”.

Finalja e sezonit 13 të “The Real Housewives of Beverly Hills” transmetohet këtë të mërkurë, më 21 shkurt në ora 20:00 në Bravo.