Kyle Richards në dukje injoron Jeff Lewis pas komentit "Lesbike on Ozempic"

Klea

Kyle Richards në dukje injoron Jeff Lewis pas komentit “Lesbike on Ozempic”

Jeff Lewis është ende në shtëpinë e qenit pas komenteve të tij të papërshtatshme për yllin e Real Housewives of Beverly Hills Kyle Richards.

Alumi Flipping Out u shfaq në Watch What Happens Live të Andy Cohen kohët e fundit dhe kur u pyet për mikun e tij Kyle, ai befasoi shikuesit në mënyrë tronditëse.

“Kyle dhe unë jemi miq dhe jam i mërzitur që nuk më tha se ishte lezbike në Ozempic,” tha Jeff me shaka.

Komentet e tij qartazi e fërkuan RHOBH OG në mënyrën e gabuar. Ajo nuk i është përgjigjur mesazheve të tij që nga shfaqja e tij. Aktorja e Halloween-it ka qenë në qendër të shakasë që nga fillimi i vitit 2023. Pasi postoi foto në Instagramin e saj, ku personazhi televiziv shfaqte trupin e saj lëkundës, shumë u hodhën në komente për ta akuzuar për përdorimin e Ozempic.

Ilaçi për diabetin e tipit 2, të cilin ne duam ta quajmë Lady O, ka qenë një shtyllë kryesore në Hollywood këto ditë. Disa janë të etur për të zotëruar përdorimin e tyre, si Real Housewives of New Jersey, ndërsa të tjerët … jo aq shumë.

Sido që të jetë, Kyle ka qëndruar këmbëngulës se nuk ka pasur ndihmë nga jashtë për t’u rrahur në formë. Është e kuptueshme se pse komentet e Jeff-it e fshinë atë në mënyrën e gabuar.

Jeff po lutet për faljen e Kyle

Në një intervistë të re me Page Six, Jeff iu drejtua komenteve të tij kokë më kokë dhe iu lut Kyle-së për falje. “Unë thjesht po tallesha me këto thashetheme qesharake që kanë qarkulluar për mikun tim, Kyle,” tha ai. “Kurrë nuk prisja që dikush ta merrte këtë seriozisht dhe kam kërkuar falje publikisht dhe privatisht.”

Kohët e fundit, Jeff deklaroi se i dërgoi Kyle një mesazh menjëherë pas episodit të WWHL; megjithatë, mbajtësi i diamantit nuk ishte përgjigjur.

Ai e përfundoi deklaratën e tij aktuale në Page Six me një mesazh direkt për Kyle. “Nëse mund t’i them një gjë Kyle – të lutem më kthe mesazh,” përfundoi ai.