Kylie Richards

Klea

Kyle Richards ndan postimin e gazit në mes të ndarjes nga Mauricio Umansky

Kyle Richards ndan postimin e gazit në mes të ndarjes nga Mauricio Umansky

Kyle Richards ndau për konceptin e “rritjes post-traumatike” pas burrit të saj të larguar, Mauricio Umanskyu pa duke e jetuar atë me gra të tjera.

Kyle Richards

Amvisat e vërteta të Beverly Hills Ylli postoi një artikull @health që trajtonte temën e “rritjes post-traumatike” në Historinë e saj në Instagram të martën. Llogaria e shëndetit dhe mirëqenies e përkufizoi termin si “pranimi i përvojave ose ngjarjeve negative të së kaluarës, të cilat shpesh mund t’ju bëjnë më të përqendruar, të dhembshur, shpirtëror dhe të vetëdijshëm për forcat dhe mundësitë tuaja se më parë”.

Postimi ishte titulluar: “Nuk ka asnjë lloj sheqeri: Ndonjëherë jeta dhemb. Humbjet, thyerjet e zemrës dhe pengesat e të gjitha llojeve mund të prekin fuqimisht këdo. Si përgjigje, psikologët po studiojnë gjithnjë e më shumë mundësitë e asaj që njihet si rritje post-traumatike. Drejtohuni te lidhja në biografinë tonë për të mësuar më shumë rreth rritjes post-traumatike dhe fuqisë së fshehur të elasticitetit.”

Kyle Richards

Manjati i pasurive të paluajtshme e festoi atë me të famshëm më të rinj përpara se të bashkohej me gruan dhe katër vajzat e tij për të festuar Krishtlindjet në Aspen, Kolorado.

Mauricio53 vjeç, u fotografua për herë të parë së bashku me ndikuesen e mediave sociale, Alexandria Wolfe, 31 vjeç. Në fillim të këtij muaji, Ujku, i cili shkonte me emrin, Alex Rae, është fotografuar duke ecur në trotuar me themeluesen e “The Agency” në çorape, teksa mbante takat.

Kyle Richards

Ai u pa më vonë duke bërë ski me Anittën, 30 vjeç, dhe yllin e YouTube, Lele Pons, 27 vjeç. Dy të fundit ishin të veshur vetëm me peshqir.

Blerja e Beverly Hills Ylli shkroi në videot e postuara në Historinë e tij në Instagram të ditës “perfekte” të treshes – “Disa ngjarje argëtuese që do të ndodhin”.

Kyle Richards

Ai u pa më vonë në një klub nate me bombën braziliane, DJ Pedro Sampaio. Mauricio u filmua duke hequr këmishën dhe duke spërkatur shampanjë mbi këngëtarin që bënte twerking.

Ndërkohë, Kyle, 54 vjeç, ishte duke pushuar nën diell në Punta De Mita, Meksikë, përpara festës së Krishtlindjes. Ajo tregoi se po përpiqej t’i “shpëtonte realitetit për pak”.

Kyle Richards

Mauricio është parë në shoqërinë e shumë femrave që nga ndarja nga ylli i reality, në korrik. Kyle dukej se vazhdonte me këngëtaren e kantri, Morgan Uejdpor ka mohuar një lidhje romantike.

Mauricio Umanksy

Mauricio ktheu kokën në tetor kur u pa duke u mbajtur për dore me të tijën “Dancing With the Stars” partnerja, Emma Slater. Dyshja e kërcimit mohuan se ishin në lidhje, por Kyle pranoi se fotot ishin “shumë të vështira për t’u parë”.

“Kjo lëndoi ndjenjat e mia,” Kyle tha në atë kohë. “Unë nuk e di nëse diçka ka ndodhur ende, por padyshim, ka diçka atje.”

Kathy Hilton

Kyle dhe Mauricio konfirmoi raportet për ndarjen e tyre në korrik, por mohoi se ata ishin nisur drejt divorcit.

Në një intervistë të fundit me I Dërguari, Kyle zbuloi se ajo dhe bashkëshorti i saj ende nuk e kishin trajtuar mundësinë e divorcit, por pranoi se potencialisht mund të “ndodhte në linjë”.

Ajo shpjegoi: “Kjo nuk ka ardhur ende. Ne thjesht nuk e kemi bërë ende atë rrugë.”

Kyle Richards

Amvisat e vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën në orën 20:00 ET në Bravo.