Kyle Richards mohon Mauricio Umansky në Ditën e Babait

Klea

Kyle Richards mohon Mauricio Umansky në Ditën e Babait

Për herë të parë në vite, Kyle Richards nuk dëshiroi Mauricio Umansky Gëzuar Ditën e Babait në rrjetet sociale. Dhe mediat sociale vunë re mospërfilljen.

Real Housewives of Beverly Hills OG dhe bashkëshorti i saj njoftuan ndarjen e tyre në tetor 2023 pas 27 vitesh martesë. Gjithçka dukej se po shkonte pa probleme. Megjithatë, në ditën e babait, Kyle theu traditën e saj vjetore për të postuar një homazh për babain e vajzave të saj. Vetëm një ditë më parë, ajo u pa duke qarë gjatë xhirimeve të RHOBH.

Vajzat dërguan dashuri

Kyle dhe Mauricio u martuan në vitin 1996. Ata kanë vajza Alexia, Sophia dhe Portia. Mau gjithashtu ndihmoi në rritjen e Farrah Brittany, vajzën e madhe të Kyle me burrin e saj të parë, Guraish Aldjufrie.

Në intervista të shumta, Kyle ka pohuar se ndarja e tyre është miqësore dhe se bashkëprindërimi po shkon bukur. Ish-çifti vazhdoi të jetonte në të njëjtën shtëpi për muaj të tërë pas ndarjes së tyre. Por vetëm muajin e kaluar, ylli i Buying Beverly Hills njoftoi se ai ishte zhvendosur në banesën e tij të re luksoze në WeHo.

Pavarësisht se i siguroi fansat në Amazon Live se gjithçka është e çuditshme, anashkalimi i nderimit për Ditën e Babait nuk kaloi pa u vënë re. Jemi mirë, shkojmë shumë mirë”, tha ajo në atë kohë. “Ne jemi miqtë më të mirë, çfarë mund të them?”

Edhe pse Kyle nuk e përmendi ditën e veçantë, vajzat e saj nuk harruan t'i uronin Mau-së për ditën e babait.

Vajza e madhe Farrah ndau foto në faqen e saj në Instagram të dy baballarëve të saj, Guraish dhe Mauricio. Ajo madje postoi një nga dy burrat duke buzëqeshur së bashku me mbishkrimin, “Gëzuar ditën e babait”.

Sophia ndau një postim në Instagram të Mau me të katër vajzat, me titullin, “Gëzuar ditën e babait për babin e vajzës më të mirë”.

Për të mos u harruar, Alexia postoi një slideshow të babait të saj. “Gëzuar Ditën e Babait, shefi”, i shkroi ajo themeluesit të Agjencisë. “Të adhuroj deri në një milion copë. Çmimi më i mirë i babait ndonjëherë. Faleminderit për gjithçka.”

Për shkak të moshës së saj (16), Instagrami i vajzës më të vogël të Mau, Portia është privat, megjithëse jam i sigurt se ajo i dërgoi shumë dashuri edhe babait të saj.

Të gjitha episodet e Real Housewives of Beverly Hills tani po transmetohen në Peacock.