Kyle Richards mohon artikullin e verbër romance të Morgan Wade

Klea

Kyle Richards mohon artikullin e verbër romance të Morgan Wade

Kyle Richards i është përgjigjur artikullit të verbër që fansat besonin se ishte dëshmi e marrëdhënies së saj romantike me të Morgan Uejd. Për ata që nuk janë larguar, këngëtarja e kantri dhe ylli i Real Housewives e Beverly Hills kanë nxjerrë thashetheme prej muajsh tashmë.

Gjithçka filloi kur u publikua lajmi për problemet martesore të Kyle me Mauricio Umansky. Sapo fansat e RHOBH ishin në dijeni të çështjeve, ata dyshuan se ishin përfshirë edhe gra të tjera. Që kur u publikua lajmi, fansat i kanë mbajtur me kujdes të gjitha femrat e dalluara me Mauricio.

Por një emër ka vazhduar në lidhje me Kyle – Morgan’s. Fansat kanë pritur që Kyle dhe muzikanti të bëjnë publike lidhjen e tyre. Megjithatë, edhe nëse të dy janë vërtet bashkë, Kyle i ka siguruar të gjithë se artikulli i fundit i verbër nuk ishte për ta.

Kyle thotë se është “kurioze” për artikullin e verbër

Në Amazon Live, Kyle iu përgjigj thashethemeve rreth artikullit të verbër. Ajo tha: “Kjo nuk është e vërtetë. Ai artikull i verbër nuk ka të bëjë me mua.” Ajo u largua prej andej pa shumë për të thënë. Përgjigja dukej disi e keqe, megjithatë, veçanërisht kur ajo tha, “Duhet të jetë për dikë tjetër! Pra, pyes veten se kush është. Tani më ke kurioz.”

Për ata që humbën përmbajtjen e artikullit origjinal blind, llogaria në Instagram @DeuxMoi pohoi se një “këngëtar i muzikës vendase do të premierojë marrëdhënien e tyre në një mënyrë shumë publike. Dyshja e dashur shkrepi një kopertinë shumë të lakmuar reviste e cila do të bjerë së shpejti dhe do të jetë një tronditje për shumë njerëz.”

Adresa e emailit që u dërgua në bakshish ishte “[email protected]”, duke bërë që disa të dyshonin se Kyle ishte puma. Sigurisht, meqenëse raporti ishte “i verbër”, Kyle ka ende një mohim të besueshëm. Pavarësisht se sa nervoze dukej se u përball me këtë pyetje, për gjithçka që dimë, ajo mund të kishte të drejtë. Lajmi mund të jetë krejtësisht për një çift tjetër.

Ribashkimi i Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.