Kyle Richards mendon se Dorit Kemsley i ka bërë 'problemet edhe më keq' për të

Klea

Kyle Richards mendon se Dorit Kemsley i ka bërë ‘problemet edhe më keq’ për të

Kyle Richards lëndohet se si Dorit Kemsley ka thënë se ajo e zëvendësoi atë me Morgan Wade. Dhe ajo nuk po i shijon të gjitha këto mbi gjithçka tjetër.

Ylli i Real Housewives of Beverly Hills e akuzoi Doritin se ishte e pandershme për miqësinë e tyre dhe më shumë në emisionin radiofonik të Jeff Lewis. Ajo foli se si konfliktet në miqësitë e saj e kanë bërë këtë më të vështirë, ndërsa ajo po përballet me ndarjen e saj të vazhdueshme nga Mauricio Umansky.

Përcaktimi i një marrëdhënieje

Kyle derdhi çajin në emisionin radiofonik dhe tregoi se ndjente se Dorit po tregohej e pandershme për marrëdhënien e tyre, mungesën e ndjeshmërisë që ajo ka marrë nga Sutton Stracke gjatë xhirimeve të sezonit të fundit të RHOBH dhe se si ndihej e vetme gjatë procesit të xhirimeve.

“Dorit, padyshim, ne kemi kaluar një kohë pak të vështirë,” tha Kyle. “Më intereson Dorit, PK Kemsley dhe fëmijët e tyre, por u ndjeva i lënduar. Ajo tha se ndihej e zëvendësuar nga Morgan, dhe dua të them, unë e dua Doritin, dua të them këtë, por ajo nuk ka qenë kurrë, në vitet që kur u bashkua me shfaqjen, ajo vajzë që unë do ta telefonoja gjënë e parë në mëngjes ose pa me ose do të shkoja. për mëngjes”, shpjegoi Kyle.

Sipas Kyle, ajo dhe Dorit kanë një miqësi të ndryshme nga ajo që ka me Morganin. Ajo foli për nivelet e ndryshme të miqësisë dhe se si mund t’i duash të gjithë miqtë e tu, por të kesh lloje të ndryshme marrëdhëniesh me ta.

Kyle nuk ishte e lumtur që ndjeu se Dorit ndjeu nevojën për të ekzagjeruar marrëdhënien e tyre për hir të një interviste, sepse kjo thjesht po i bënte gjërat më keq. “Kështu që unë thashë, ‘Faleminderit shumë, kjo nuk është as e vërtetë’.”

Më shumë tension

Përveç problemeve me Doritin, Kyle pranoi gjithashtu se ishte përballur me vështirësi në miqësinë e saj me Sutton, i cili donte të dinte saktësisht se çfarë po ndodhte në martesën e Kyle.

“Ne ishim miq, miq të vërtetë,” paratha Kyle. “Unë thjesht nuk e kuptoja pse ajo po e bënte këtë këtë sezon jashtë blusë. Ishte gjëja më e çuditshme, ajo darkë. Ndihesha sikur isha në gjyq dhe po luftoja aq shumë dhe po kaloja një kohë të vështirë.”

Kyle shpjegoi se ishte mungesa e ndjeshmërisë që e befasoi, veçanërisht duke pasur parasysh se ata e dinin se çfarë po ndodhte në jetën e saj. Dhe ajo u ndje e lënduar dhe u tregua e zemëruar.

Të thuash se ka qenë e tensionuar është një nënvlerësim, dhe ndërsa Kyle dhe Sutton nuk janë aq të afërt sa ishin më parë, Kyle tha se ajo ende kujdeset për të. Dhe kur Sutton i dërgoi një mesazh kohët e fundit, ajo u përgjigj.

Ishte një sezon i 13-të mjaft i vështirë dhe i tensionuar përreth. Me mend, do të duhet të presim dhe të shohim se çfarë do të ndodhë tani.

Sezoni 13 i The Real Housewives of Beverly Hills transmetohet të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.