Kyle Richards

Klea

Kyle Richards me gjasë nuk do të kthehet në 'The Real Housewives of Beverly Hills'

Kyle Richards me gjasë nuk do të kthehet në 'The Real Housewives of Beverly Hills'

Mes thashethemeve dhe spekulimeve të shumta, duket se Kyle Richards është gati t'i thotë lamtumirë shkëlqimit dhe dramës së Amvisat e vërteta të Beverly Hills.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Gjatë një paraqitje të fundit në Amazon Live më 30 prill, Kyle Richards adresoi spekulimet për statusin e saj në Amvisat e vërteta të Beverly Hills dhe iu përgjigj thashethemeve të ndryshme rreth emisionit. Kur u pyet për rikthimin e saj të mundshëm për sezonin 14, Kyle tha, “Unë nuk mund ta konfirmoj këtë tani.”

Kyle Richards

Kyle hodhi poshtë edhe thashethemet e humoristit Trajtuesi i Chelsea duke u bashkuar me kastën, duke thënë,

“Ka gjithmonë kaq shumë thashetheme. Unë vërtet nuk e besoj fare atë. Nuk do ta mbaja frymën për atë.”

Trajtuesi i Chelsea

Mes pasigurisë për kastin e sezonit 14, një raport muajin e kaluar nga Daily Mail sugjeroi që Kyle u përball me një ultimatum nga prodhuesit lidhur me Morgan Uejd. Kyle e hodhi poshtë këtë pretendim, duke theksuar, “Unë as nuk e di se çfarë jam duke bërë ende, djema, kështu që kjo nuk mund të jetë e vërtetë.”

Kyle Richards

Duke reflektuar për kohën e saj me yjet e së kaluarës dhe të tashmes, Kyle zbuloi se Faye Resnick, një mik i vjetër i familjes dhe ish-anëtar i kastit, iu drejtua për t'u rikthyer në shfaqje, por nuk pranoi. Ajo shprehu dashurinë për kastin origjinal të sezonit të parë, i cili përfshinte figura të dukshme si Lisa Vanderpump, Adrienne Maloofdhe motra e saj Kim Richards. “Kasti origjinal ishte i mrekullueshëm… ne kemi pasur kaq shumë njerëz të mrekullueshëm,” Kyle kujtoi.

Kyle Richards

Duke diskutuar marrëdhëniet e saj aktuale me anëtarët e tjerë të kastit, Kyle konfirmoi se miqësia e saj me Dorit Kemsley mbetet e tensionuar, duke thënë: “Unë nuk e kam parë dhe nuk kam folur me të në të vërtetë.” Megjithatë, ajo ka qëndruar në kontakt Sutton Stracke dhe Erika Jayne.

Pas largimeve të Annemarie Wiley dhe Kristal Kung Minkoff, Kyle u pyet për anëtarët e tjerë të kastit që meritonin një shans të dytë.

Kyle Richards

“Më pëlqeu shumë (Kathryn Edwards), (Diana Jenkins), dhe Annemarie. Nuk e di, do të doja të shihja më shumë prej tyre,” u përgjigj ajo.

Kyle u ndal edhe tek karriera e saj në aktrim, duke përmendur se aktualisht është duke pushuar. Pavarësisht një filmi të publikuar së fundmi, ajo me humor pranoi: “E dini çfarë është qesharake, sapo doli një film kohët e fundit dhe as që e pashë kurrë”, duke ilustruar qasjen e saj të qetë ndaj projekteve të saj filmike.

Annemarie Wiley

Siç është raportuar, Mauricio ka liruar banesën e tyre të përbashkët në favor të godinës së tij bachelor pad. Përveç kësaj, Kyle ka ndryshuar prezencën e saj në rrjetet sociale. Ajo përditësoi profilin e saj në Instagram, duke vendosur të heqë mbiemrin e saj të martuar, Umanskynga biografia e saj.

Mauricio Umansky

Kyle dhe Mauricio kanë jetuar veçmas muajt e fundit dhe ai ka qëndruar atje,” tha një burim i brendshëm me Us Weekly. “Ata të dy kanë udhëtuar shumë kohët e fundit, kështu që po funksionon aty ku nuk qëndrojnë nën një çati.”

Mauricio Umansky

Gjatë sezonit të 13-të të serialit realitet Bravo dhe në episodet e Mauricio Umansky Shfaqja e Netflix, Blerja e Beverly Hills, Kyle Richards dhe Mauricio zbuluan sinqerisht se nuk po ndanin më një dhomë gjumi në rezidencën e tyre Encino. Ky zbulim shton spekulimet në rritje rreth gjendjes së martesës së tyre, pasi fansat dhe shikuesit vazhdojnë të analizojnë çdo detaj të paraqitjeve të tyre publike dhe televizive për të dhëna rreth marrëdhënies së tyre.