Kyle Richards mbron tekstin e supozuar 'manipulues'

Klea

Kyle Richards mbron tekstin e supozuar ‘manipulues’

Përpara ribashkimit të sezonit 13 të The Real Housewives of Beverly Hills, biseda në internet u fokusua në një tekst që Dorit Kemsley marrë nga Kyle Richards. Për Doritin, teksti u lexua si një përpjekje për ta ‘heshtur’.

Fansat kishin vënë re se Kyle dukej se po bënte gjithçka në fuqinë e saj për të kontrolluar narrativën e saj këtë sezon. Pra, ideja e një teksti “manipulues” nuk dukej aq e largët. Për më tepër, Dorit duhet të jetë ndjerë shumë e përdorur gjatë sezonit 13.

Kyle u mbështet shumë në miqësinë e Dorit. Do të kishte qenë shumë më mirë për imazhin e Dorit nëse ajo nuk do ta ndiqte Kyle si një qen gjatë gjithë sezonit. Dhe si e shpërbleu Kyle këtë besnikëri? Duke thënë se ata nuk ishin vërtet miq. Me gjithë këtë që u rëndon në mendje, të dy e patën atë gjatë ribashkimit.

Dorit e quan Kyle “një ndëshkues” pas mesazhit

“Unë e njoh natyrën tuaj,” i tha Dorit Kyle. “Nëse them diçka që të mërzit, je ndëshkues, do të më mbyllësh. Ne nuk kishim folur për disa muaj dhe më pas papritur më dërgove një mesazh një ditë para ribashkimit. A mendoni vërtet se unë jam një idiot?”

Më tej Dorit u shpreh se teksti “ndihej shumë manipulues”, duke shtuar se “Nuk është se do të vij këtu dhe do të përpiqem të të shkatërroj.”

Kyle thjesht u përgjigj se teksti “nuk ishte menduar të ishte manipulues në asnjë mënyrë të vetme”.

Kyle dhe Dorit diskutuan më pas miqësinë e tyre, veçanërisht pretendimin e Kyle se ishte “një ekzagjerim”. Dorit tha se ai koment “thumbi”. Kyle mbrojti pretendimin duke thënë se Dorit nuk kishte qenë një shoqe e mirë për të kur e pyeti për martesën e saj në kamera.

Ajo gjithashtu theksoi se të dy rrallë kishin ngrënë edhe drekë jashtë xhirimeve. Pavarësisht gjithë kësaj, ajo tha: “Kjo nuk do të thotë se nuk je i rëndësishëm për mua. Ju jeni shumë i rëndësishëm për mua. Të dua shumë, shumë, shumë.”

Ribashkimi i Sezonit 13 të Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën e ardhshme, më 6 mars, në orën 8/7c në Bravo.