Kyle Richards luan rol në videon muzikore të Morgan Wade

Klea

Kyle Richards luan rol në videon muzikore të Morgan Wade

Thashethemet përreth Kyle Richards’ marrëdhënie me Morgan Uejd vazhdojnë, por këtë herë, janë ata që ndezin flakët. Vetëm pak javë më parë doli se ylli i Real Housewives of Beverly Hills kishte disa telashe martesore me Mauricio Umansky.

Pas këtyre raportimeve, fansat vunë re se Kyle dhe Morgan kishin tatuazhe të përputhshme në zemër dhe unaza argjendi të përputhshme. Dhe siç pritej, jepuni fansave një centimetër dhe ata do të bëjnë një milje. Spekulimet ishin të shumta për marrëdhënien e Kyle dhe Morgan.

Të dy pohuan se ishin thjesht miq. Por ata nuk mund të mbanin titujt larg tyre. Tani, ka zëra nga të gjitha anët e rreshtave me videoklipin e ri të Morgan. Kënga quhet “Fall in Love With Me” dhe në të luan, natyrisht, Kyle.

Kyle dhe Morgan përpiqen të ‘trollojnë trollët’

Megjithatë, Morgan qëllimisht e futi Kyle në videoklipin për të qenë provokues. Të dy postuan të njëjtën video në llogaritë e tyre përkatëse në Instagram, ku Morgan shpjegoi: “Kam bërë disa video muzikore. Dhe sa herë që është dikush në të me mua, [people] gjithmonë supozoni se po takohemi, ose diçka po ndodh.”

Ajo vazhdoi, “Nëse hyn në internet, sheh njerëz që janë të fiksuar pas nesh si miq.” Ajo shpjegoi se miqësia e tyre prodhoi skepticizëm pasi shumë pyesnin se çfarë do të ndanin të dy që mund të çonte në miqësi. Morgan shtoi se videoja muzikore ishte një përpjekje për të “trolluar trollët … Interneti do të jetë i hapur për këtë, jam i sigurt.”

Dhe për meritë të Morgan dhe Kyle, ata kishin të drejtë. Komentuesit e postimit të Kyle ishin menjëherë të dyshimtë. “[Kyle’s] vibe duket disi e sikletshme,” shkroi një përdorues. “Sikur ajo e kupton se “unë po dërrmoj dhe nuk mund të jem vërtet vetvetja”. Përdorues të tjerë i mbronin të dy, me një në postimin e Morgan që shkruante, “a nuk kanë pasur kurrë këta njerëz miq që i pëlqejnë më parë?”

Real Housewives of Beverly Hills pritet të kthehet në Bravo në nëntor 2023.