Kyle Richards "Kurrë nuk do t'i vinte fëmijët përmes ndarjes për TV".

Klea

Kyle Richards “Kurrë nuk do t’i vinte fëmijët përmes ndarjes për TV”.

Kur ndonjë yll i realitetit bën tituj, audienca gjithmonë bëhet skeptike. Reality TV është një industri e nxitur nga rëndësia dhe polemika. Ndonjëherë, fansat duhet të pyesin se deri në çfarë shkalle është prodhuar kjo polemikë.

Sapo doli lajmi se Kyle Richards dhe Mauricio Umansky po ndaheshin, thashethemet filluan të merrnin formë. Shumë fansa, atëherë dhe tani, kanë sugjeruar se ndarja dhe divorci i mundshëm kanë qenë të gjitha për hir të vlerësimeve të Real Housewives të Beverly Hills.

Më 14 nëntor, Bravo lançoi podcast-in e tyre të ri, Bravo’s Hot Mic, i organizuar nga producenti ekzekutiv i nominuar për Emmy, Alex Baskin. Episodi i parë paraqiti Kyle duke diskutuar të gjitha gjërat RHOBH. Publiku mund të regjistrohet dhe të hyjë në podcast këtu.

Kyle Richards ndahet: Nuk “duket të jetë më i rëndësishëm”

Alex e pyeti Kyle për thashethemet në lidhje me trillimin e ndarjes së saj. “Cila qenie njerëzore,” pyeti ajo, “do të krijonte një histori si kjo … për vlerësime? Të përballet familja e tyre? Kjo është një nga gjërat më budallaqe që kam dëgjuar ndonjëherë në këto 13 vjet.” Ajo pyeti më tej, “Unë do të pretendoj se jam ndarë dhe do të torturoj fëmijët e mi në mënyrë që njerëzit të përshtaten?”

Kyle vazhdoi, duke sugjeruar se si një yll prej 13 vitesh, ajo nuk kishte nevojë për ‘relevancë’. “Më intereson të jem i rëndësishëm për miqtë dhe familjen time,” tha ajo. “Nuk po kërkoj të jem më i rëndësishëm [on TV].” Ajo përsëriti se nuk do ta fuste familjen e saj në këtë “për një shfaqje televizive të turbullt”.

Alex sugjeroi që audienca e ka të vështirë të ndajë personalitetet televizive nga vetja e tyre e botës reale. “Kjo është shumë e vërtetë,” ra dakord Kyle. “Ju po flisni për dikë që nuk mund të ishte ndryshe nga ai që jam unë.” Kyle shprehu zemërimin e saj në mënyrë specifike ndaj atyre që pretendonin se ishte me Mo për paratë e tij. “Ai nuk kishte para kur u martova me të!”

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.