Kyle Richards konfirmon se Mauricio Umansky po largohet

Klea

Kyle Richards konfirmon se Mauricio Umansky po largohet

A po kërkon dikush në zonën e Los Anxhelosit për një shok dhome? Ne njohim dikë që po përpiqet të gjejë një vend. Emri i tij eshte Mauricio Umanskydhe gruaja e tij e larguar, Kyle Richardssapo konfirmoi në ribashkimin e sezonit 13 të The Real Housewives of Beverly Hills se ai po largohet nga shtëpia e tyre e përbashkët dhe në treg për një vend të ri.

Kyle derdhi çajin rreth rregullimeve të tyre të jetesës gjatë pjesës 3 të ribashkimit të sezonit 13. Është një ndryshim mjaft i madh nga përditësimi që ajo ndau muajin e kaluar, ku tha se ata ende jetonin së bashku në shtëpinë e tyre në Encino, ndërsa përpiqeshin të kuptonin gjërat.

Është e qartë, diçka që ka ndryshuar që atëherë, dhe ata janë gati të ndahen fizikisht. Mauricio supozohet se kohët e fundit u kap duke biseduar rreth largimit ndërsa ishte në Aspen. Ja çaji më i fundit.

Mauricio po largohet dhe po vazhdon

Andy Cohen vendosi Kyle në vendin e merituar të nxehtë gjatë ribashkimit të sezonit 13. Për muaj të tërë, ajo ka folur rreth ndarjes së saj në RHOBH, por kësaj radhe nuk i shpëtoi rreshtit të pyetjeve të Andit.

Kur pyeti për situatën e tyre të jetesës, Kyle e bëri të qartë se ishte koha për një distancë. Ajo tha se kohët e fundit kishin filluar bisedat për dikë që po largohej.

“Ai po kërkon një vend për t’u larguar,” konfirmoi Kyle.

Gjuetia e shtëpisë është ende duke u zhvilluar, por me karrierën e Mo në pasuri të paluajtshme, është e vështirë të imagjinohet se ai do ta kishte të vështirë të gjente një vend për të qëndruar. Ndërkohë dy ish të dashuruarit mbeten në të njëjtën shtëpi.

Kur je aq i pasur sa ky çift, të dy mund të jetoni rehat në të njëjtën shtëpi pa pasur nevojë të shihni njëri-tjetrin. Kyle ndau detajet gjatë një episodi të tetorit të Watch What Happens Live.

“E lashë të qëndrojë në dhomën kryesore të gjumit, sepse është shumë mashkullore, dhe kati i sipërm është si zona e bukur – nuk e duroj dot atë fjalë – dhe ka një shtrat,” tha Kyle. “Kështu që unë thashë: ‘E dini çfarë, çfarë do të bëj? Lëri atij një dhomë të vogël me lule dhe, e dini, rozë dhe kadife?’ Jo.”

Gjatë gjithë ndarjes së Kyle dhe Mauricio, ata janë përkushtuar t’i mbajnë gjërat sa më normale për katër vajzat e tyre. Tre prej tyre ende jetojnë në shtëpinë e Encinos me Kyle dhe Mauricio. Natyrisht, është e vështirë, por ata po e marrin atë një ditë në një kohë. Kjo është gjithçka që mund të bësh.

Ju mund të transmetoni Sezonin 13 të The Real Housewives of Beverly Hills në Peacock.