Kyle Richards and Morgan Wade

Klea

Kyle Richards konfirmon se marrëdhënia lezbike me Morgan Wade është ende e fortë pavarësisht pastrimit të mediave sociale!

Kyle Richards konfirmon se marrëdhënia lezbike me Morgan Wade është ende e fortë pavarësisht pastrimit të mediave sociale!

Kyle Richards konfirmoi se lidhja e saj me Morgan Uejd ishte “mirë”, pasi këngëtarja e muzikës country fshiu të gjitha imazhet e çiftit nga rrjetet e saj sociale.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Amvisat e vërteta të Beverly Hills Ylli foli me një paparaczo të mërkurën dhe shpjegoi këtë Morgan hoqi fotot për të mos shkëputur vëmendjen nga publikimi i albumit të saj të ri në studio.

“[She’s got new music] duke dalë,” Kyle tha në një video.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Kyle, i cili u afrua ndërsa ishte jashtë dhe rreth e rrotull në Sherman Oaks, Kaliforni, shtoi—“Është shumë e zakonshme që artistët ta bëjnë këtë. Kjo nuk do të thoshte asgjë.”

Artistët që regjistrojnë shpesh fshijnë fotot nga llogaritë e Instagramit për të promovuar dhe krijuar biseda rreth projekteve të reja. Morgan hoqi të gjitha fotot e dyshes komode javën e kaluar, duke lënë postime vetëm që promovonin turneun e saj “Crossing State Lines”, të planifikuar për këtë pranverë. Paraqitja e saj e planifikuar në turneun e Alanis Morissette “Triple Moon” gjithashtu bëri prerje.

Mauricio Umansky

Kyle, e cila ishte e veshur me një xhup rozë dhe kapele të zezë, përsëriti se miqësia e saj me Morgan po shkonte fuqishëm, duke komentuar – “Po, të gjithë jemi mirë.”

Kyle qeshi kur u pyet nëse i pëlqente që këngëtarja të shfaqej në RHOBH.

Ajo tha: “E vlerësova. Nuk e di nëse ajo e bëri.”

Kyle Richards

Tifozët vunë re kur Morgan fshiu të gjitha fotot e saj dhe të ylli i realitetit, me shumë spekulime se kishte pasur një mosmarrëveshje mes të dyve.

Një person mendoi në X – “Unë mendoj Morgan tha Kyle mirupafshim.”

Një tjetër shkroi – “Unë i thashë të gjithëve Kyle po e përdorte atë. Tani ajo mbaroi me të. Morgan ndoshta e ka kuptuar këtë.”

Burimet u thanë më parë mediave të ndryshme se fshirja masive ishte thjesht një strategji për të tërhequr më shumë vëmendje në faqen e artistit të vendit dhe se Kyle55, dhe Morgan29 vjeç, mbetën shokë të ngushtë.

Morgan Uejd

Kyle dhe Morgan ndezi thashethemet për romancë pas ndarjes së yllit të Bravo nga bashkëshorti i saj prej 27 vitesh, Mauricio Umansky. Çifti i larguar konfirmoi raportet për ndarjen, në korrik.

Kyle ka mohuar vazhdimisht se ajo dhe Morgan, kush takohet me femra, ndajnë asgjë më shumë se një miqësi.

Në gusht, Kyle u përkul në thashethemet kur ajo u shfaq në një video muzikore sugjestive ku shfaqej këngëtarja. Videoja, e titulluar “Fall in Love with Me”, përfshinte pamjet e grave pothuajse duke u puthur, duke ndarë një vaskë dhe duke ushqyer njëra-tjetrën, ndër aktivitete të tjera provokuese. Prodhimi me avull supozohet se ishte krijuar për të “tallur” me thashethemet e arratisura.

Kyle Richards

Kyle vazhdoi të ngrinte vetullat kur ajo pyeti bashkë-yllin, Dorit Kemsleynëse ajo do të mendonte ndonjëherë të takohej me një grua, gjatë një të fundit RHOBH episodi. Kristal Kung-Minkoff ktheu skenarin dhe pyeti Kyle të njëjtën pyetje. Nëna e katër fëmijëve u përgjigj rastësisht, “po”.

Në korrik, lajmet u publikuan Kyle ishte ndarë nga manjati i pasurive të paluajtshme pas një martese 27-vjeçare. Çifti i larguar mohoi se do të shkonte drejt divorcit, vetëm duke u besuar se do të duronin një “vit të vështirë”.

Amvisat e vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën, në orën 20:00 ET, në Bravo.