Kyle Richards konfirmon divorcin nga Mauricio Umansky

Klea

Kyle Richards konfirmon divorcin nga Mauricio Umansky

Ylli i Real Housewives of Beverly Hills Kyle Richards dhe burri i saj, Mauricio Umansky, të ndarë gjatë verës. Kyle mohoi që divorci ishte duke u diskutuar.

Por kishte zëra për miqësinë e saj të ngushtë me Morgan Wade. Dhe Mauricio u bë shumë i afërt me partneren e tij në Dancing with the Stars, Emma Slater. Dyshja u pa duke u kapur për dore, gjë që e mërziti Kyle.

Ndërsa në BravoCon, Kyle përmendi fjalën e madhe “D”. Duket sikur dyshja po divorcohet. TooFab ka detajet.

A po divorcohen Kyle Richards dhe Mauricio Umansky?

Foto nga Joe Scarnici/Getty Images për Netflix

“Kam kaluar shumë këtë vitin e kaluar që ju ndryshon. Humbja e mikut tim më të mirë për shkak të vetëvrasjes më ndryshoi. Duke kaluar divorcin tim, gjithçka më ka bërë më të fortë, por padyshim që të ndryshon ty si person, “tha Kyle. “Ndjehem mire.” Pra, një divorc është në punë?

Kur një gazetare e pyeti Kyle nëse një pajtim ishte i mundur, përgjigja e saj ishte e qartë. “Jam mirënjohës që shkojmë kaq mirë dhe e duam shumë njëri-tjetrin dhe po e vendosim familjen tonë të parën,” shpjegoi ylli i RHOBH. “Ne jemi ende duke jetuar së bashku nën të njëjtën çati dhe unë jam krenar për mënyrën se si po lundrojmë nëpër këtë.” Ajo shtoi, “Unë e marr atë një ditë në një kohë.”

Shikimi i episodeve të RHOBH ka qenë i vështirë për Kyle. “Nuk e pashë as episodin e javës së kaluar, po përpiqem ta shikoj në telefonin tim dhe isha sikur po stresohesha dhe më pas harrova se ishte ndezur,” tha ajo. “Do të jetë e vështirë të rijetosh gjithë këtë.”

Më shumë tatuazhe po vijnë!

Kyle Richards
Foto nga: Jenny Kim/Bravo përmes Getty Images

Pavarësisht kundërshtimeve të Mauricios, Kyle sheh më shumë tatuazhe në të ardhmen e saj. “Më pëlqejnë shumë dhe për kaq shumë kohë që nuk i mora, u ndjeva sikur nuk mundem, sepse nëna ime do të ishte inatosur me mua. Vajza ime, ne bëmë një të tillë, unë kam një të ngjashme me Mauricio, po marr një të ngjashme me vajzën time më të madhe, “shpjegoi Kyle. “Patjetër që po marr një tjetër.”

Epo, do të jetë interesante të shihet se si do të zhvillohet gjithçka. Unë isha duke u mbështetur për një pajtim. Por tani duket sikur kjo është një ndarje e përhershme.

Sezoni 13 i The Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.