Kyle Richards

Klea

Kyle Richards kërkonte ‘Liri dhe pak hapësirë’ nga Mauricio që të mund të tradhtonte në paqe me të dashurën e saj!

Kyle Richards kërkonte ‘Liri dhe pak hapësirë’ nga Mauricio që të mund të tradhtonte në paqe me të dashurën e saj!

Kyle Richards foli për nevojën për “liri” nga burri, Mauricio Umanskynë një pamje paraprake të episodit të ardhshëm të Amvise të vërteta të Beverly Hills.

Kyle Richards

Vështrimi i fshehtë, i cili u transmetua gjatë Kyle’s Paraqitja e së premtes në “Live with Kelly and Mark”, ku nëna e katër fëmijëve pranoi se ishte bashkë-yll, Dorit Kemsleyse asaj i duhej kohë larg nga bashkëshorti 27 vjeçar.

Kyle Richards

Dorit pyeti gjatë një disk të përbashkët – “Dua të them, a keni pasur ndonjë mendim kohët e fundit? A mendoni se nuk do të përfundoni me Mo?”

Kyle pyeti në përgjigje – “Çfarë të bën të mendosh këtë?”

Kyle Richards

Dorit tregoi një ndryshim të dukshëm në llogarinë e shoqes së saj në Instagram, duke shpjeguar: “Çfarë më bën të mendoj këtë? Epo, si vetëm nga Instagrami, e dini, unë zakonisht ju shoh ty dhe Mo-n së bashku dhe thjesht dukej sikur po kalonit shumë kohë larg njëri-tjetrit.”

“Ndihem sikur kisha nevojë për pak liri – liri dhe pak hapësirë.” Kyle konfirmuar.

Dorit Kemsley

Kyle Richards u tha bashkë-pritësve, Kelly Ripa dhe Mark Consuelosse ajo nuk ishte “nuk ishte e emocionuar me pyetjet” nga Dorit. Ajo zbuloi se ishte hera e parë që kishte parë pamjen paraprake, duke shtuar – “Unë nuk isha gati t’i trajtoja ato gjëra.”

Kyle Richards shpjegoi se “atë ditë të veçantë, nuk isha vërtet i lumtur”. Ajo shtoi – “Ndjehem sikur ju mund ta shihni patjetër këtë.”

Kyle Richards

Kyle dhe Mauricio u martuan në janar 1996 dhe ndanë tre vajza, Alexia, 27, Sophia, 23 dhe Portia, 15 vjeç. Kyle është gjithashtu nëna e Farrah Aldjufrie, 34 vjeç.

Në korrik u publikua lajmi se ylli i Bravo ishte ndarë nga manjati i pasurive të paluajtshme. Çifti i larguar mohoi se ata ishin nisur drejt divorcit, vetëm duke pranuar se kishin përjetuar një “vit të vështirë”.

Kyle Richards

Kyle i dha fansave një përditësim se si ajo e ka lundruar ndarjen, duke i thënë Kelly-t dhe Mark-ut – “Ishte e ashpër. Ky është një territor i paeksploruar për mua. Ka qenë e vështirë. Për fat të mirë, ishte miqësore. Është e vështirë. Shqetësimi im kryesor janë vajzat tona, të cilat kanë qenë të mrekullueshme, katër shoqet e mia më të mira. Është e vështirë.”

Ajo tha se jeta në sytë e publikut ka qenë e vështirë, sepse fansat “ndihen sikur duan të dinë të gjitha përgjigjet”, në lidhje me të metat e martesës së saj.

Kyle Richards

54-vjeçari shtoi: “Ata gjithashtu duan të krijojnë historinë e tyre sepse ne nuk kemi shpjeguar gjithçka, gjë që është e pamundur të bëhet”.

Kyle ndau se kishte marrë mesazhe që shkruanin, “Të gjitha shpresat dhe ëndrrat tona janë të dërrmuara” dhe “Dashuria e vërtetë nuk ekziston”, nga fansat e zhgënjyer.

Kelly u hodh në mbrojtje të të ftuarit të saj, duke u thënë shikuesve – “Më lejoni të them këtë në emrin tuaj: Rrituni. Nuk ka të bëjë me ju.”

Mauricio Umanksy

Mauricio, i cili aktualisht është duke konkurruar në “Dancing with the Stars”, foli për People për situatën, duke e përshkruar ndarjen si “pak të ashpër”.

“Unë dhe ajo aktualisht jemi të ndarë, por nuk po e hedhim poshtë,” tha ai. “Ne nuk po e themi këtë vetëm për ta thënë atë. Ne në fakt ende nuk po e hedhim poshtë.”

Ai vazhdoi. “Është shumë e vështirë të jesh në sy të publikut dhe të kesh kaq shumë inkuizicioni kur je duke kaluar diçka të vështirë.”

Kyle Richards

Blerja e Beverly Hills ylli shtoi: “Gruaja ime thjesht po shikohet kaq intensivisht dhe nuk është vërtet e drejtë. Ajo është thjesht një person. Ajo është një njeri i mrekullueshëm, ajo është shoqja ime më e mirë dhe nuk e meriton të gjykohet kaq shumë për gjithçka që bën.”

Amvisat e vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën në orën 20:00 ET në Bravo.