Mauricio Umanksy

Klea

Kyle Richards ka përfunduar me Mauricio dhe gati të martohet me Morgan Wade!

Kyle Richards ka përfunduar me Mauricio dhe gati të martohet me Morgan Wade!

Kyle Richards ka shpallur fundin e rrugëtimit me bashkëshortin Mauricio Umanskynë dukje duke mbyllur një kapitull të mbushur me histori dhe përvoja të përbashkëta dhe duke u përqafuar dashuri e sapogjetur me një marrëdhënie premtuese me Morgan Uejd.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Amvisat e vërteta të Beverly Hills Ylli u pa duke bërë blerje për pushime pa unazën e martesës pas bashkëshortit të saj, Mauricio Umanskykonfirmoi se janë ndarë.

Kyle u pa e veshur me një ansambël tërësisht të zi gjatë daljes së saj në një Beverly Hills, California HomeGoods, të martën. Ajo kishte veshur një palë dollakë dhe një pulovër me mëngë të gjata për ekskursionin e pazarit, duke e shtuar pamjen e saj me atlete Hogan me ngjyra të ndezura dhe syze dielli aviator.

Kyle Richards

Ylli i Bravo po shtynte një karrocë të mbushur me dekor Krishtlindjesh, duke përfshirë dy arrëthyes dhe një tren të shtypur me fjalët, “lodra”, “dhurata” dhe “karamele”.

Kyle Richards

Në korrik, raportet pretenduan se Kyle, 54 vjeç, ishte ndarë nga manjati i pasurive të paluajtshme pas një martese 27-vjeçare. Çifti mohoi se ata ishin nisur drejt divorcit, vetëm duke pranuar se kishin përjetuar një “vit të vështirë”.

Mauricio53-vjeçari nuk e kuptoi ndarjen deri në shtator.

Kyle dhe unë jam qenie njerëzore, mirë? Ne kemi emocione, kemi ndjenja, po kalojmë një kohë vërtet të vështirë, mirë?” tha ai për TMZ. “Aktualisht jemi të ndarë. Ne nuk po flasim për divorc, dhe ne po përpiqemi t’i trajtojmë këto gjëra brenda vetes private.”

Kyle Richards

Blerja e Beverly Hills ylli tha vetëm një ditë më parë se ai dhe Kyle nuk ishin “të ndarë” dhe “të pa divorcuar”.

Ndërkohë, Kyle ka brohoritur për bashkëshortin e saj të larguar ndërsa ai konkurronte në sezonin 32 të “Dancing With the Stars”. Ylli i realitetit mori pjesë në premierën live dhe ka bërë fushatë për votat e fansave në Instagram.

Kyle Richards

Javen e shkuar, Mauricio i tha Page Six se ai dhe Kyle nuk hiqnin dorë nga martesa e tyre.

“Dhe ne po luftojmë. Ne kemi qenë shumë të hapur për këtë,” tha ai për gazetën. “Ne jemi të ndarë [but] ne nuk po e hedhim peshqir ende.”

Mauricio Umansky

Ai shtoi: “Kur të dimë se çfarë ndodh me ne, ju do të dini se çfarë ndodh me ne.”

Shumë fansa nuk po blejnë se martesa nuk ka mbaruar, siç duket Kyle ka vazhduar me këngëtaren e muzikës country, Morgan Uejd.

Morgan Uejd

Traileri për të ardhmen Amvise të vërteta të Beverly Hills sezoni ngacmon marrëdhënien dhe tiparet e dyshimta komode Kyle tatuazhe Morgan me një “K” për të simbolizuar emrin e saj të parë.

“Nuk kam asnjë dyshim në mendjen time për këtë Kyle nuk ka fjetur me, apo mashtruar, me Morgan Uejd,” Mauricio komentuar, muajin e kaluar. “Ata janë vërtet miq të shkëlqyeshëm, po filmojnë gjëra së bashku, po bëjnë gjëra së bashku [but] ata nuk janë në një lidhje.”

Kyle Richards

Siç është raportuar, Kyle Richards dhe Morgan Uejd, kthyen kokën së fundmi kur u panë duke shijuar një takim intim, duke tundur jo më pak veshjet e koordinuara. Dyshja u angazhua në PDA, duke u mbështetur në njëri-tjetrin dhe duke ndarë biseda të heshtura, duke lënë fansat dhe shikuesit të gumëzhinin nga spekulimet.

Amvisat e vërteta të Beverly Hills kthehet më 25 tetor në 20:00 ET në Bravo.