Kyle Richards

Klea

Kyle Richards ia hedh në fytyrë Mauricios Çështjen e saj Lezbike me Mosrespektimin e Sezonit 13!

Kyle Richards ia hedh në fytyrë Mauricios Çështjen e saj Lezbike me Mosrespektimin e Sezonit 13!

Kyle Richards me paturpësi tregon lidhjen e saj të supozuar lezbike, duke goditur me shuplakë Mauricio Umansky me një tagline skandalozisht mosrespektues të sezonit 13.

Sezoni 13 i Amvisat e vërteta të Beverly Hills duket të jetë një përzierje e fatit dhe fatkeqësisë për Kyle Richards’ martesë.

Kyle Richards

Kyle Richards tallet me thashethemet e vazhdueshme rreth ndarjes së saj nga Mauricio Umansky.

Për ata që e humbën atë, pasi dolën publikisht për problemet e tyre martesore në korrik, dyshja, e martuar prej më shumë se 27 vitesh, është futur në grackën e akuzave për tradhti. Të dy kanë qenë të lidhur me njerëz të tjerë – Kyle me shoqen e saj të re të ngushtë, Morgan Uejddhe Mauricio me të tijën Dancing With the Stars kolegu, Emma Slaterdhe aktore Leslie Bega.

Mauricio Umanksy

Pavarësisht thashethemeve të shumta, çifti, prindër të katër fëmijëve, kanë hedhur poshtë çdo përfshirje të re romantike, ndërsa ata përballen me sfidat e tyre martesore. I gjithë kasti duket i konsumuar nga kurioziteti për të ardhmen e martesës së tyre, duke e bërë atë një skenë qendrore këtë sezon.

Kyle Richards

Shfaqet traileri tërheqës për sezonin 13 Sutton Stracke duke shprehur dyshimet e saj, duke nënvizuar thashethemet e vazhdueshme të mashtrimit. Veçori edhe sezoni Garcelle Beauvais marrjes në pyetje Kyle mbi rezultatet e mundshme nëse konfirmohet tradhtia.

Kyle Richards

Në mes të pasigurive, Kyle dhe e Mauricios martesa duket e dënuar pas dy dekadash. Krahas dramës që po shpaloset, shikuesit gjithashtu mund të presin me padurim të zbulojnë etiketat individuale të amvisave, që tregojnë romanca të reja dhe ekspozimin e miqësive të pasinqerta.

Kylie Richards

Kuriozë për Kyle dhe etiketat e anëtarëve të tjerë të kastit?

Garcelle Beauvais:”Unë mund të aktroj për jetesën, por kurrë nuk bie për një performancë të keqe.”

Garcelle Beauvais

Sutton Stracke:”Kush ka nevojë për një kalorës me armaturë të shndritshme, kur ju keni kalin tuaj?”

Sutton Stracke

Erika Jayne:”Pjesa më e mirë e humbjes së gjithçkaje është rikthimi i të gjithave.”

Erika Jayne

Dorit Kemsley:”Moda është gjuha ime dhe e flas rrjedhshëm.”

Dorit Kemsley

Kristal Kung Minkoff:”Ata thonë se mençuria vjen me moshën, por unë po e vërtetoj të kundërtën.”

Kristal Kung Minkoff

Annemarie Wiley:”Mund të të vë në gjumë për bukën e gojës, por gjithmonë e mbaj një sy hapur.”

Annemarie Wiley

Kyle Richards:”Është e vështirë të tejkalosh thashethemet, por për fat jam në formë më të mirë se kurrë.”

Kyle Richards

Amvisat e vërteta të Beverly Hills premierë sonte, 25 tetor, në orën 20:00, në Bravo.