Kyle Richards

Klea

Kyle Richards i jep përparësi marrëdhënies lezbike mbi familjen e saj në trailerin bombshell ‘RHOBH’

Kyle Richards i jep përparësi marrëdhënies lezbike mbi familjen e saj në trailerin bombshell ‘RHOBH’

Mblidhuni për një udhëtim intensiv. Traileri për Amvisat e vërteta të Beverly Hills Sezoni i 13-të doli dhe drama që po shpaloset premton të jetë tërheqëse.

Kyle Richards

Më 3 tetor, Bravo publikoi pamjen e mëposhtme magjepsëse 3-minutëshe për sezonin e ardhshëm nëpër kanale të ndryshme të mediave sociale. E vendosur të shfaqet premierë më 25 tetor, ngacmuesi ofron një paraqitje të shkurtër të dinamikës së Kyle Richards dhe Mauricio Umansky fundosja e martesës në episodet e ardhshme.

Shtypni luajtjen më poshtë.

në mes Kyle Richards vërshimi i përzemërt në trailer në lidhje me pritjet shoqërore të “dashurisë së vërtetë”, nga bashkimi i saj, Erika Jayne ndërhyn, duke thënë: “Kjo është dashuria e vërtetë. Në këtë martesë janë vetëm dy persona. Opinioni i të gjithëve mund të prishet.”

Erika Jayne

Në trailer, Kyle dhe Mauricio aludojnë për akuza për pabesi, duke zbuluar diskutime brenda familjes së tyre për dinamikën e marrëdhënies së tyre.

Vajzat Kyle Richards

Gjatë një skene darke me tre vajzat e tyre të pranishme, tensioni mes çiftit rritet. Mauricio shpreh hezitimin e tij për të diskutuar një çështje të caktuar, duke çuar Kyle për tu stuhishëm, i tronditur dukshëm.

Kyle Richards

Mauricio më vonë i thotë Kyle“Më vjen mirë që ju keni një lidhje”, për të cilën ajo përgjigjet: “Për një herë, jam unë.”

Menjëherë pas, Kyle mund të shihet duke u mbledhur me vajzat e saj, duke u besuar atyre, duke thënë: “Ne jemi një familje shumë e fortë dhe do të jemi gjithmonë. Ne do të jemi gjithmonë. E dini, asgjë nuk mund ta ndryshojë këtë”, ndërsa ata duken duke qarë.

Vajza e Kyle Richards

Për disa muaj tashmë, All About The Tea ka raportuar probleme në Mauricio dhe Kyle’s martesë. Megjithatë, më 4 korrik, çifti njoftoi së bashku se thashethemet për divorcin tonë janë të pabaza – duke thënë, “çdo pretendim në lidhje me divorcin tonë është i pavërtetë”.

“Megjithatë, po, kemi pasur një vit të vështirë. Më sfiduesja e martesës sonë”, shkruan ata. “Por ne të dy e duam dhe e respektojmë jashtëzakonisht shumë njëri-tjetrin. Nuk ka pasur asnjë keqbërje nga ana e askujt. Edhe pse jemi në sy të publikut, ne kërkojmë që të jemi në gjendje t’i zgjidhim çështjet tona privatisht. Edhe pse mund të jetë argëtuese të spekulosh, ju lutemi mos krijoni histori të rreme për t’iu përshtatur një narrative të mëtejshme të çuditshme.”

LIDHUR: Të dhëna Martesa në telashe e Kyle Richards dhe Mauricio Umansky

Që nga fillimi i saj në 2010, çifti është shfaqur Amvisat e vërteta të Beverly Hills. Kyle qëndron si anëtari i vetëm origjinal i kastit ende në edicionin e Beverly Hills.

Kyle Richards

Në vazhdën e sezonit 13, i cili u filmua tetë muaj më parë, zhvillimet e sotme janë edhe më befasuese. Kyle dhe Mauricio Tashmë janë ndarë zyrtarisht dhe duke i shtuar një shtresë tjetër dramës, Kyle është në një lidhje romantike me këngëtaren lezbike të kantri, Morgan Uejd.

Kyle Richards

Profesionisti i pasurive të paluajtshme tërhoqi së fundmi deklaratat e tij të fundit në lidhje me një pajtim me gruan e tij. Kyle Richardsdhe më në fund po bëhet i qartë për gjendjen fatkeqe të martesës së tij.

Kyle dhe unë jam qenie njerëzore. Ne kemi emocione, kemi ndjenja, po kalojmë një kohë vërtet të vështirë. Aktualisht jemi të ndarë” Mauricio53-vjeçari tha për TMZ të premten, më 29 shtator. “Nuk po flasim për divorc. Ne po përpiqemi t’i trajtojmë këto gjëra brenda, me veten, privatisht.”

Ai vazhdoi: “Është shumë e vështirë kur njerëzit interpretojnë gjithçka që ke thënë. Kur iu përgjigja pyetjes në atë podcast se ku qëndrojmë, pyetja ishte, ‘A Kyle dhe unë e mbjell historinë në mënyrë që të krijoj vlerësime?’ Dhe përgjigja ishte se ne nuk e mbollëm historinë.”

Kyle Richards

Mauricio sqaroi komentet e tij të fundit për statusin e marrëdhënies me gruan Kyle RichardsPodkasti “Red Mic” i Agjencisë këtë të enjte, 28 shtator. Ndërsa ai kishte deklaruar më parë se çifti “nuk ishin ndarë” dhe “jo të divorcuar”, ai tani shpjegon se ai do të thoshte se ata nuk ishin ndarë në kohën kur u publikua lajmi për ndarjen e tyre të dyshuar.

“Në fakt, në kohën kur doli historia, Kyle dhe unë as nuk isha ndarë, dhe kjo është ajo që po i referohesha, dhe ne merreshim me çështjet tona”, u tha ai fotografëve të TMZ të premten, duke vënë në dukje se “bisedat” me vajzat e tyre dhe anëtarët e tjerë të familjes i kanë sjellë që atëherë. më afër së bashku.”

Amvisat e vërteta të Beverly Hills kthehet më 25 tetor, në orën 20:00 ET, në Bravo.