Kyle Richards fshin postimin mbështetës DWTS për Mauricio Umansky pas Ema Slater Handholding

Klea

Kyle Richards fshin postimin mbështetës DWTS për Mauricio Umansky pas Ema Slater Handholding

Mauricio Umansky dhe partnerja e tij e kërcimit Ema Slater ndau një darkë intime sushi në Beverly Hills më 22 tetor. Një server restoranti raportoi se kishte parë çiftin duke shkëmbyer puthje në barin brenda. Më pas, fotografët i kapën të kapur për dore teksa po ecnin drejt automjetit të tyre, me krahun e Emës të mbështjellë rreth belit të Mo-s.

Edhe pse më parë ajo ishte mbështetëse e tij Duke kërcyer me yjet koncert, gruaja e larguar Kyle Richards nuk e do PDA-në. Ajo fshiu në heshtje një postim në Instagram që krijoi muajin e kaluar duke u kërkuar fansave të votonin për bashkëshortin e saj prej 27 vitesh.

Edhe pse ajo ishte në audiencë për premierën e sezonit 32, Kyle nuk ka ndjekur asnjë shfaqje që atëherë. Tema e shfaqjes së sotme është “Viti më i paharrueshëm”. Çdo garues dhe partnerët e tyre të kërcimit do të performojnë një rutinë të frymëzuar nga një vit kyç në jetën e tyre.

Më shumë sesa thjesht partnerë kërcimi?

Vivien Killilea/Getty Images për Park Elm në Century Plaza

Përpara shfaqjes, Mauricio ia kushtoi performancën e tij Kyle dhe katër vajzave të tyre: Portia, Sophia, Alexia dhe njerka Farrah Aldjufrie.

“Sonte’s Dance … ka të bëjë me jetën dhe se si nuk është gjithmonë perfekte,” shkroi Mo në faqen e tij në Instagram. “Kur mendoni se është e pamundur të lëvizni malet … dhe mendoni se të gjitha dyert janë të mbyllura, ju duhet të ngriheni … dhe të lëvizni malet.”

“Koha ime ishte viti 1996 kur Kyle dhe unë u martuam dhe lindi Alexia,” vazhdoi ai. “Ne kishim Farrah dhe Alexia. Isha 26 vjeç kur më pushuan nga puna dhe isha i thyer. Kyle ishte shkëmbi im dhe së bashku u ngritëm … dhe lëvizëm malet, shumë prej tyre. Ka qenë një udhëtim i pabesueshëm. Kërcimi i sonte i kushtohet Kyle dhe Familjes sime. Disa #BTS.”

Edhe pse ai pranoi një ndarje në shtator, ata nuk janë ende gati për të “heshtur”. Fillimisht duke këmbëngulur se nuk kishte “asnjë keqbërje nga ana e askujt”, u përmend një “aferë” në trailerin për sezonin e ardhshëm të Amvise të vërteta të Beverly Hills.

Dancing with the Stars transmetohet të martën në orën 20:00 në ABC dhe Disney+.