Kyle Richards

Klea

Kyle Richards flirton dhe gufon mbi anën e saj lezbike, Chick Morgan Wade teksa ajo bën debutimin e saj ‘RHOBH’

Kyle Richards flirton dhe gufon mbi anën e saj lezbike, Chick Morgan Wade teksa ajo bën debutimin e saj ‘RHOBH’

Episodi i 29 Nëntorit të Amvisat e vërteta të Beverly Hills do të sjellë ardhjen e shumëpritur të Kyle Richards’ zogth anësor lezbike, Morgan Uejd.

Kyle Richards

Veçoritë e shikimit të fshehtë Kyle Richards54, mes një ndarjeje nga bashkëshorti Mauricio Umanskyndërsa prezanton të besuarin e saj të ri me artistin e saj të tatuazheve, duke u përgatitur për një art të ri të trupit për të simbolizuar dashurinë e tyre.

“Unë i mendoj tepër këto gjëra dhe ju thjesht nuk i mendoni shumë”, thotë ylli i “Halloween Ends”, duke komentuar me humor. e Morganit mbulim i gjerë i tatuazheve. “A mund ta imagjinoni nëse unë paraqitem në shtëpinë time me një tatuazh në fyt?”

Nga ana tjetër, këngëtarja aludon për zhurmën e ndjekësve për afrimin e papritur të tyre.

“Unë u grinda me dikë në Instagramin tim për ty.” Morgan ndan me Kyle. “Diçka në lidhje me tatuazhet e mia dhe Kyle’s duke u përpjekur të duket kështu. Unë thashë: “Kush kujdeset?” Dua të them, ata do të thonë se po kaloni si një krizë në mes të jetës ose diçka me një tatuazh shtesë.”

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Ylli i realitetit përgjigjet me një prekje sarkazme ndërsa skuqet, “Shkëlqyeshëm, Morgan. Faleminderit.”

Morgan28, pastaj u drejtohet pëshpëritjeve për marrëdhënien e tyre me një aluzion pranimi, duke thënë: “Njerëzit janë vërtet të hutuar nga ne dhe miqësia jonë”.

Kur u pyet nga artisti i tatuazheve për origjinën e takimit të tyre, këngëtarja e “Fall in Love With Me” nuk i prish fjalët, thjesht duke thënë: “Ajo më përndiqte”.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Dhe çfarë bën Kyle duhet të them në këmbim?

“E bëra, e përndiqa”, rrëfen ajo. “Dëgjova muzikën e Morganit dhe thashë: “O zot, kush është kjo vajzë me këtë zë dhe këto tekste?” Dhe unë e ndoqa atë. Doja të tërhiqja vëmendjen tuaj.”

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Pavarësisht se ka hedhur poshtë vazhdimisht çdo spekulim romantik, Kyle hapet për aspektet unike që e bëjnë lidhjen e tyre kaq kuptimplote.

Morgan dhe unë jam shoqe shumë e ngushtë, flasim çdo ditë”, tregon ajo në një rrëfim. “Morgan është 100 për qind vetvetja. Asnjë justifikim, asnjë falje dhe kishte diçka shumë çliruese për mua. Unë jam dikush që jam gjithmonë kaq i shqetësuar që gjithçka të jetë kaq e bashkuar dhe perfekte, saqë sinqerisht jam marrë me të vërtetë nga kjo.”

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Shtypni play më poshtë për të parë një pamje paraprake të episodit të 29 nëntorit.

Siç është raportuar, Kyle Richards njoftoi përfundimin e rrugëtimit të saj martesor me Mauricio Umansky. Ndërsa kthen faqen e një narrative të pasur me kujtime të përbashkëta, ajo duket se mirëpret një shoqëri të lulëzuar me Morgan Wade, duke nxitur biseda dhe kuriozitet për thellësinë e lidhjes së tyre.

Kyle Richards

Kyle dhe Morgan janë parë hapur së bashku në të gjithë Los Anxhelosin, duke shfaqur dashuri dhe duke u angazhuar në mënyrë flirtuese. Dashuria e tyre e dukshme për njëri-tjetrin nuk ka kaluar pa u vënë re as nga publiku dhe as nga publiku Kyle’s bashkëshorti.

Amvisat e vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën, në orën 20:00 ET, në Bravo.