Kyle Richards

Klea

Kyle Richards flet për “Udhëtimin e vajzave argëtuese” në Paris me Morgan Wade në mes të spekulimeve romantike!

Kyle Richards flet për “Udhëtimin e vajzave argëtuese” në Paris me Morgan Wade në mes të spekulimeve romantike!

Kyle Richards u mërzit për udhëtimin e saj të fundit në Paris së bashku me shoqen e saj, Morgan Uejd, mes bisedave të vazhdueshme që pyesin natyrën e marrëdhënies së tyre. Të “Shtëpiake të vërteta të Beverly Hills” ylli shpërtheu gjatë udhëtimit të vajzave gjatë një bisede të premten në Amazon Live me fansat.

Kyle Richards

Kyle Richards shpjegoi se dyshja ishte jashtë shtetit për të mbuluar disa nga koncertet evropiane të artistit të vendit e Morganit dokumentari i ardhshëm. Kylee cila po ndihmon në prodhimin e projektit, shtoi se një nga miqtë e saj të fëmijërisë iu bashkua çiftit në Evropë.

Morgan është shumë i talentuar. Ishim në Paris për të xhiruar dokumentarin për të cilin ndoshta keni dëgjuar në internet,” shpjegoi ajo.

Kyle Richards

Kyle u shfaq e tronditur kur një fans e pyeti për arratisjen, duke komentuar se asaj i duhej “të merrte një sekondë” për të adresuar shakatë në mediat sociale duke pyetur se pse ishte jashtë shtetit me këngëtarin.

Ajo tha: “Dua të them, ka kaq shumë gjëra atje në internet. Unë jam si, ‘Pse njerëzit thjesht shpikin gjëra, shpikin gjëra për udhëtimin?’ Ata shohin se ka një aparat fotografik atje, dhe ata injorojnë plotësisht se ka një aparat fotografik atje, sillen sikur ne ishim ashtu si ne – as që e di se çfarë.”

Kyle Richards

Ylli i Bravo theksoi se kishte “kamera atje”, të cilat supozohet se konfirmuan se të dy nuk ishin në një udhëtim romantik së bashku.

“A mund të merrni bashkë?” pyeti nëna e katër fëmijëve. “Por po, ishte një xhirim i mrekullueshëm.”

Kyle Richards

Kyle ka postuar foto të saj dhe Morgan duke ecur nëpër qytetin romantik në storjet e saj në Instagram. Zonjat u fotografuan duke ecur së bashku në lagjen tregtare Saint-Germain-des-Prés. Të dy ngritën vetullat në mediat sociale pasi u panë duke ndarë një moment “të veçantë komod” me kafe, sipas një raporti të Page Six.

Chelsea Gérard, një kalimtar vendas, vuri në dukje se të dy zgjodhën të uleshin krah për krah në një tavolinë me katër ulëse, ku ajo dëshmoi se çifti shpesh përkuleshin nga njëri-tjetri, duke qëndruar afër edhe gjatë momenteve të heshtura, “duke u mbështetur vazhdimisht nga njëri-tjetri. , edhe kur nuk flet.”

Morgan Uejd

Në gusht, Kyle u përkul në thashethemet e pangopura kur ajo luante e Morganit interesimi i dashurisë për një video muzikore me avull.

Videoja, e titulluar “Fall in Love with Me”, shfaqi çiftin pothuajse duke u puthur, duke ndarë një vaskë dhe duke ushqyer njëri-tjetrin, ndër akte të tjera provokuese. Prodhimi i zjarrtë supozohet se ishte krijuar për të “tallur” me thashethemet e arratisura.

Kyle Richards komentoi muajin e kaluar – “Nëse ata do të flasin, ju gjithashtu mund t’u jepni atyre diçka për të folur.”

Morgan Uejd

Morgan reagoi pas thashethemeve për romancë, duke i thënë People-“Ajo është jashtëzakonisht e zgjuar kur bëhet fjalë për biznesin dhe se si të injorojë mendërisht s-t. Ajo ka qenë një person kaq i mrekullueshëm që kam në këndin tim për të më ndihmuar të orientoj gjërat.”

Kyle Richards

Tifozët filluan të pyesin veten për Kyle dhe e Morganit miqësi pas Kyle dhe burri, Mauricio Umansky, u ndanë në korrik, pas një martese 27-vjeçare. Ata mohuan se një divorc ishte i afërt, mbetën të jetonin nën një çati dhe kanë udhëtuar së bashku që nga ndarja.

“E dini, ne jemi të varur atje. Ne jemi duke punuar me të gjitha gjërat tona, për të cilat të gjithë i dinë, dhe ne thjesht po e marrim atë ditë pas dite.” Mauricio tha për “Entertainment Tonight” në fillim të këtij muaji. “Mund t’ju them se të dy jemi të lumtur.”