Kyle Richards and Morgan Wade

Klea

Kyle Richards flet për t’u larguar nga ‘RHOBH’ në mes të jetës së saj të re me Morgan Wade

Kyle Richards flet për t’u larguar nga ‘RHOBH’ në mes të jetës së saj të re me Morgan Wade

Kyle Richards ka lënë të kuptohet se ajo mund të jetë duke lëvizur nga Amvise të vërteta të Beverly Hills mes halleve të saj martesore me burrin e larguar, Mauricio Umanksy.

Kyle Richards

Ajo ndau mendimet e saj për rikthimin në sezonin 14 të filmit në një intervistë të fundit me E! Lajme, pasi ajo ngacmoi një dalje të mundshme në një episod të RHOBH të transmetuar së fundmi.

“Çdo vit them, ‘Nuk e di. Kurrë mos thuaj kurrë, dhe e gjithë kjo,” tha ylli i realitetit për median. “Por, sinqerisht nuk e di ende. Nuk e di se ku do të jetë jeta ime në një ose dy javë. Nuk e di se si do të jetë kur kamerat të ngrihen sërish, ku do të jetë jeta ime dhe me çfarë ndihem rehat.”

Morgan Uejd

Kyle pranoi se interesi i rritur publik për të dhe e Mauricios jeta personale e kishte bërë më sfiduese lundrimin në emision.

“Ndihet sikur të gjithë duan ta dinë dhe se ata mendojnë se kanë të drejtë për çdo detaj të jetës sime,” shpjegoi nëna e katër fëmijëve.

Ajo shtoi se “sepse unë kam 13 vjet që tregoj jetën time dhe ndaj me të gjithë. Nuk është se po gënjej apo po mbaj, po e kuptoj akoma.”

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Veterani Bravo la të kuptohej se ajo dhe Mauricio ende nuk i kishin kaluar problemet e tyre.

“Unë nuk kam përgjigje,” tha ajo. “Ata mendojnë se po i ngacmoj, po e zvarrit, po e shkoj këtë për vlerësime. Po e kuptoj tani dhe po e kuptojmë si çift dhe po e kuptoj vetë atë që më duhet. Dhe kur unë e di dhe ne e dimë se ku po shkon jeta jonë më pas, ju do ta dini.”

Kyle Richards

Kyle shtoi se dyshja mbeten në marrëdhënie miqësore pasi të dy përshtaten me jetën e tyre pas ndarjes.

“Ne nuk jemi një çift toksik,” vuri në dukje ajo. “Ne jetojmë nën të njëjtën çati në dhoma të ndryshme. Ne kemi shtëpi të tjera. Faleminderit Zotit ne jemi me fat në këtë kuptim. Por edhe kur jemi të gjithë atje, është mesazhe në bisedën familjare. ‘Në çfarë ore do të jenë të gjithë në shtëpi për darkë?’

Ajo sqaroi: “Secili ne jemi të lejuar të bëjmë atë që duam të bëjmë. E cila është shumë e çuditshme, por unë nuk pyes.”

Morgan Uejd

Kyle foli edhe për marrëdhënien e ringjallur me motrën e saj, Kathy Hilton.

“Ne jemi në një vend të mirë tani,” tha ajo. “Ajo ka qenë kaq mbështetëse dhe unë marr mesazhe prej saj gjatë gjithë kohës. Unë marr telefonata në orën 4:30 të mëngjesit kur ajo e di që sapo po zgjohem dhe ajo nuk ka shkuar ende në shtrat.”

Kyle konfirmoi ndarjen e saj nga manjati i pasurive të paluajtshme në korrik 2023. Ata ndajnë së bashku tre vajza, Alexia, 27, Sophia, 23 dhe Portia, 15.

Morgan Uejd

Mauricio është parë në shoqërinë e shumë femrave që prej ndarjes nga ylli i realitetit. Kyle dukej se vazhdonte me këngëtaren e kantri, Morgan Uejdpor ka mohuar një lidhje romantike.

Kyle Richards

Amvisat e vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën, në orën 20:00 ET, në Bravo.